Краще не купуйте! В Україну завезли отруйну гречку з Росії - викликає бронхіальну астму

В Україну завезли небезпечну гречку з Росії. У крупі виявили небезпечну рослину-амброзію. У дуже багатьох людей на неї алергія і вона може викликати бронхіальну астму. Про цей факт повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області. Саме туди привезли небезпечний вантаж, зазначають Патріоти України.

Небезпечна гречка

Всього в нашу країну завезли 130,78 тонни гречки з Російської Федерації, яка була заражена небезпечною рослиною – амброзією полинолистою. До зараженої крупи застосовані необхідні фітосанітарні процедури і складена нотифікація.

Що таке амброзія полинолиста?

Амброзія - це дуже небезпечна рослина. Її пилок має чітко виражену сенсибілізуючу дію і є основною причиною виникнення полінозу у людей, схильних до алергії. Ця дія призводить до важкого запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів і очей. Вдихання пилку викликає головний біль, напади бронхіальної астми. У пилку амброзії містяться особливі білки, які при попаданні пилкового зерна на слизову оболонку надходять в кров людини. Алергени містяться також в насінні і листі амброзії і можуть викликати у людей дерматити.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...