
В Україну завезли небезпечну гречку з Росії. У крупі виявили небезпечну рослину-амброзію. У дуже багатьох людей на неї алергія і вона може викликати бронхіальну астму. Про цей факт повідомляє прес-служба ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області. Саме туди привезли небезпечний вантаж, зазначають Патріоти України.
Всього в нашу країну завезли 130,78 тонни гречки з Російської Федерації, яка була заражена небезпечною рослиною – амброзією полинолистою. До зараженої крупи застосовані необхідні фітосанітарні процедури і складена нотифікація.
Амброзія - це дуже небезпечна рослина. Її пилок має чітко виражену сенсибілізуючу дію і є основною причиною виникнення полінозу у людей, схильних до алергії. Ця дія призводить до важкого запалення слизової оболонки верхніх дихальних шляхів і очей. Вдихання пилку викликає головний біль, напади бронхіальної астми. У пилку амброзії містяться особливі білки, які при попаданні пилкового зерна на слизову оболонку надходять в кров людини. Алергени містяться також в насінні і листі амброзії і можуть викликати у людей дерматити.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...