Українців закликали вчасно передавати показання електролічильника, в іншому випадку забудькуватих і недобросовісних споживачів каратимуть збільшенням сум у квитанціях ЖКГ, передають Патріоти України.
Українські споживачі повинні вчасно, в перших числах місяця, передавати правдиві свідчення електролічильника постачальнику електроенергії, з яким укладено договір. На сьогоднішній день система нарахування оплати за електроенергію працює наступним чином: якщо споживач передає свідчення електролічильника за минулий період з 1 по 3 число нового календарного місяця, то він отримає квитанцію на оплату тільки за спожитий обсяг ресурсу.
Якщо ж показання електролічильника постачальник не отримує, то він не має можливості нарахувати суму за спожиту електроенергію. Замість цього буде зроблений запит до оператора системи розподілу (ВСР), щоб отримати розрахунок обсягу спожитої електроенергії за середньодобовим споживанням. В результаті, в отриманому рахунку на електроенергію цифри можуть значно перевищувати суму за реально спожиту кількість кВт-год.
Передати показання лічильника можна онлайн, для цього потрібно увійти в Особистий кабінет на сайті постачальника, також багато українські постачальники беруть покази електролічильників в чат-ботах в Viber, мобільних додатках або в особистих повідомленнях у Facebook. Звичайно ж, можна, як і раніше, зателефонувати за номером, який вказаний на квитанції, і продиктувати показання електролічильника.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...