Українців закликали вчасно передавати показання електролічильника, в іншому випадку забудькуватих і недобросовісних споживачів каратимуть збільшенням сум у квитанціях ЖКГ, передають Патріоти України.
Українські споживачі повинні вчасно, в перших числах місяця, передавати правдиві свідчення електролічильника постачальнику електроенергії, з яким укладено договір. На сьогоднішній день система нарахування оплати за електроенергію працює наступним чином: якщо споживач передає свідчення електролічильника за минулий період з 1 по 3 число нового календарного місяця, то він отримає квитанцію на оплату тільки за спожитий обсяг ресурсу.
Якщо ж показання електролічильника постачальник не отримує, то він не має можливості нарахувати суму за спожиту електроенергію. Замість цього буде зроблений запит до оператора системи розподілу (ВСР), щоб отримати розрахунок обсягу спожитої електроенергії за середньодобовим споживанням. В результаті, в отриманому рахунку на електроенергію цифри можуть значно перевищувати суму за реально спожиту кількість кВт-год.
Передати показання лічильника можна онлайн, для цього потрібно увійти в Особистий кабінет на сайті постачальника, також багато українські постачальники беруть покази електролічильників в чат-ботах в Viber, мобільних додатках або в особистих повідомленнях у Facebook. Звичайно ж, можна, як і раніше, зателефонувати за номером, який вказаний на квитанції, і продиктувати показання електролічильника.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
У Великому каньйоні в США через аномальну спеку загинули троє туристів віком 72, 67 та 68 років, повідомляє CNN, передають Патріоти України. Інцидент стався на складних туристичних маршрутах національного парку. Попередньо, причиною смерті стало теплов...