Краще не торкатися: Вчені показали фото отруйного волохатого метелика з Чорнобиля

Навіть при попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт.

Великий і отруйний волохатий метелик «Ведмедиця» проживає на території зони відчуження в Чорнобилі. Фото комахи опублікували на сторінці Facebook Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, передають Патріоти України.
Фахівці стверджують, що метелики є отруйними. В їх крові є речовина, яка надає комасі гіркий присмак. Якщо птах або тварина з'їсть "Ведмедицю", то у звіра будуть проблеми з травленням.
Для людини метелик не в повному обсязі безпечний. Краще його не чіпати, а просто дивитися на яскраві крила. При попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт. На шкірі з'явиться висипка або подразнення, якщо доторкнутися до кінцівок комахи.

Відомий синоптик попередила українців про магнітні бурі - спалахи будуть потужними

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:59

Жовтень в Україні почнется з магнітної бурі. Про це попередила синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "Завтра вони (магнітні бурі) обіцяють бути серйозними. Сонце захоче побути більш активним, спалахи та викиди обіцяють бути потужними, т...

"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

п’ятниця, 30 вересень 2022, 14:32

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріот...