Краще не торкатися: Вчені показали фото отруйного волохатого метелика з Чорнобиля

Навіть при попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт.

Великий і отруйний волохатий метелик «Ведмедиця» проживає на території зони відчуження в Чорнобилі. Фото комахи опублікували на сторінці Facebook Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, передають Патріоти України.
Фахівці стверджують, що метелики є отруйними. В їх крові є речовина, яка надає комасі гіркий присмак. Якщо птах або тварина з'їсть "Ведмедицю", то у звіра будуть проблеми з травленням.
Для людини метелик не в повному обсязі безпечний. Краще його не чіпати, а просто дивитися на яскраві крила. При попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт. На шкірі з'явиться висипка або подразнення, якщо доторкнутися до кінцівок комахи.

"Впритул мовчки вистрелив у груди": Під Дніпром у нічному клубі вбили 21-річного хлопця (фото)

понеділок, 20 березень 2023, 18:23

У Новомосковську Дніпропетровської області вночі 19 березня сталося вбивство в нічному клубі "Пентагон". Один з відвідувачів закладу вистрелив 21-річному Ростиславу в груди з травматичної зброї під час конфлікту. Хлопець помер на місці, передають Патрі...

Під час чергування на посту: У Львівському університеті внутрішніх справ застрелився 18-річний курсант

понеділок, 20 березень 2023, 15:59

Трагедія сталася у Львівському державному університеті внутрішніх справ у неділю, 19 березня. У виші застрелився 18-річний курсант. На офіційному сайті університету висловили співчуття через смерть студента другого курсу. Вказано, що розпочато службове...