Навіть при попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт.

Великий і отруйний волохатий метелик «Ведмедиця» проживає на території зони відчуження в Чорнобилі. Фото комахи опублікували на сторінці Facebook Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, передають
Патріоти України.Фахівці стверджують, що метелики є отруйними. В їх крові є речовина, яка надає комасі гіркий присмак. Якщо птах або тварина з'їсть "Ведмедицю", то у звіра будуть проблеми з травленням.
Для людини метелик не в повному обсязі безпечний. Краще його не чіпати, а просто дивитися на яскраві крила. При попаданні шерстинок метелика в око, може виникнути кон'юнктивіт. На шкірі з'явиться висипка або подразнення, якщо доторкнутися до кінцівок комахи.
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...