
В Україні в одному із супермаркетів викинули десятки ящиків із зіпсованою полуницею. Ягода згнила, доки її намагалися продати. Відповідне відео опублікував одеський паблік у Telegram.
При цьому зазначається, що ролик було знято у Дніпрі. Ящики із полуницею виставили біля магазину. "Краще викинути, ніж знизити ціну. Дніпро. В Одесі полуницю вже можна купити по 50 гривень за кіло. Місцями є дешеве або трохи дорожче", – йдеться в описі ролика. Реакції читачів на такий факт – переважно гнівні.
При цьому, як пишуть мешканці Дніпра у локальній групі у Facebook, ціни на полуницю у місті впали. Ягоду на ринках можна купити не дорожче, ніж у тій самій Одесі.
"Покупувала на Озерці. Ціна коливалася від 40 до 70 грн. Я купила по 60", "На вечірньому ринку біля старого цирку по 40 грн/кг", – пишуть місцеві жителі.
Як повідомля
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...