"Жертви радянської системи виховання слухняних роботів накинулись на вчительку, яка в онлайн-уроках з математики помилилась у підрахунках. Цифри були двозначні, тому помилку побачили навіть ті, хто сам рахує лише в межах сотні. Але не пропустили привід самоствердитись на її тлі та взяти участь у колективному булінгу", - пише у своєму блозі Анна Маляр, передають Патріоти України, і продовжує:
"Я сподіваюсь, що всі ці люди, які почали сміятись, або ще не мають дітей, або їхні діти вже виросли та виправили вади виховання щодо страху помилок.
Це радянський атавізм. Діти, виховані у страху помилитись, стають гарними солдатами системи, але не вільними та творчими особистостями. І сіяли цей страх в радянській школі через публічне оцінювання, осуд та стереотипи – відмінник – то людина, а двієчник – не зовсім.
Дозвольте собі, вашим дітям і вчительці, яка вела онлайн-урок на всю країну, – помилятись. Ви ж всі люди, а не роботи. Давайте продемонструємо дітям, що таке буває навіть з дорослими – і нічого смертельного в тому немає, суспільство в нас цивілізоване і таврувати за це людину не буде.
Від себе додам, що це геть інший досвід – вести уроки перед камерою на всю країну. На камеру помиляються геть усі – журналісти, експерти, політики. Бо процес зйомки психологічно створює додаткове навантаження.
А тим, хто думає, що він гарно рахує цифри, пропоную задачу для публічного самоствердження і флешмоба. З'ясуйте на що пішов мільярд гривень, спрямований на боротьбу з коронавірусом, і порахуйте чи все там сходиться".
Мстислав Хоробрий, перший князь Чернігівський та Тмутараканський - брат по батькові та матері Ярослава Мудрого стяжав собі славу наймогутнішого полководця Русі свого часу, збройне протистояння якому програв Великий князь Київський Ярослав. Чому підвіск...
Військові зможуть надсилати та отримувати відправлення до 30 кг у прифронтових відділеннях «Нової пошти» лише за 1 грн. Опція доступна завдяки програмі «Плюси». Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко, передають Патріоти Укр...