Красиво жити не заборониш: Індієць замовив собі захисну маску із золота вагою 2,5 кг

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати.

Індієць Шанкар Кураде носить золоту маскуЖитель індійського штату Махарашта Шанкар Кураде замовив собі захисну маску із золота, яка важить майже 2,5 кілограми, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Чоловік розповів, що любить носити важкі золоті ланцюги і кільця, тому й вирішив зробити таке незвичайне замовлення. "Ідея зробити золоту маску спала мені на думку, коли я побачив людину в масці зі срібла. Оскільки я люблю золото і носити важкі золоті ланцюги і кільця, я вирішив, а чом би мені не носити золоту маску? Тоді я попросив місцевого ювеліра зробити мені маску із золота", – зазначив Кураде.

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати. "Що стосується її ефективності, ми знаємо, що маски як такої недостатньо, ще необхідно підтримувати дистанцію. Тому, виходячи на вулицю в золотій масці, я також належним чином дотримуюся заходів соціального дистанціювання", – пояснив чоловік.

Він також розповів, що його вчинок привернув увагу місцевих жителів і преси. "Я став центром уваги, коли в золотій масці вийшов на вулицю. Хоча захоплення моєї сім'ї золотом широко відоме в цьому регіоні, золота маска – це абсолютно нова річ, тому людям і було цікаво", – зазначив Кураде.

Хіти тижня. Вождь, богом даний і правдивий

п’ятниця, 18 червень 2021, 2:00

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді

Тепер вже не фантастика: У США створили шолом для читання думок

п’ятниця, 18 червень 2021, 0:32

Стартап з США Kernel створив шолом для зчитування думок за $ 50 тисяч, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Шолом для читання «здатний зчитувати показники активності нейронів в реальному часі і з високою точністю визначати закон...