Красиво жити не заборониш: Індієць замовив собі захисну маску із золота вагою 2,5 кг

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати.

Індієць Шанкар Кураде носить золоту маскуЖитель індійського штату Махарашта Шанкар Кураде замовив собі захисну маску із золота, яка важить майже 2,5 кілограми, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Чоловік розповів, що любить носити важкі золоті ланцюги і кільця, тому й вирішив зробити таке незвичайне замовлення. "Ідея зробити золоту маску спала мені на думку, коли я побачив людину в масці зі срібла. Оскільки я люблю золото і носити важкі золоті ланцюги і кільця, я вирішив, а чом би мені не носити золоту маску? Тоді я попросив місцевого ювеліра зробити мені маску із золота", – зазначив Кураде.

Маска коштувала індійцю 3 870 доларів. У ній є невеликі отвори, щоб можна було дихати. "Що стосується її ефективності, ми знаємо, що маски як такої недостатньо, ще необхідно підтримувати дистанцію. Тому, виходячи на вулицю в золотій масці, я також належним чином дотримуюся заходів соціального дистанціювання", – пояснив чоловік.

Він також розповів, що його вчинок привернув увагу місцевих жителів і преси. "Я став центром уваги, коли в золотій масці вийшов на вулицю. Хоча захоплення моєї сім'ї золотом широко відоме в цьому регіоні, золота маска – це абсолютно нова річ, тому людям і було цікаво", – зазначив Кураде.

Хіти тижня. Намагалася брехати, але не вийшло: "Глюкозу" не пустили в Україну (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 11:00

Наталія Чистякова порушила українське законодавство – відвідувала окупований Росією Крим. Державна прикордонна служба заборонила російській співачці Наталії Чистяковій з псевдонімом “Глюкоза” в’їжджати на територію України. Про це повідомляє прес-служб...

Коронавірусом в Україні заразилися рекордні 1 732 особи: Статистика МОЗ на 14 серпня

п’ятниця, 14 серпень 2020, 9:17

Станом на ранок п'ятниці, 14 серпня, в Україні офіційно підтверджено 87 872 випадки коронавірусної інфекції. З них 1 732 - виявлено за минулу добу, що стало новим антирекордом із добового приросту, передають Патріоти України. Від COVID-19 в країні поме...