"Кремль нужно "гасить": В мережі відповіли на цинічний коментар путінського журналіста щодо теракту в Лондоні

Ейфелева вежа без вогнів - це символ скорботи і підтримки для постраждалих. Але у Путіна цього, схоже, не розуміють.

У Франції в знак солідарності з жертвами терактів виключають освітлення символу Парижа - Ейфелевої вежі. Фото: Твіттер.

Користувачів соціальних мереж обурив коментар російського журналіста кремлівського пулу Дмитра Смирнова щодо терактів у Лондоні. Коментар журналіст залишив у своєму Twitter-акаунті, повідомляють Патріоти України.

"Після теракту в Лондоні на Ейфелевій вежі в знак солідарності знову погасять вогні. Коли вони зрозуміють, що це не діє на терористів?" – написав Смирнов.

"А тебе не виховали, якщо таких речей не розумієш. Люди завжди розуміють біль інших людей і сумують. Тільки дебіли скачуть від радості", "А що ж діє, Дмитро? Розкажіть нам!", "А навіщо Путін висловив співчуття, це хіба діє?", "Це не повинно діяти на терористів, ідіот. Це символ скорботи і підтримки для постраждалих", - пишуть люди в коментарях.

Шестеро патрульних поліцейських, яким присудили по вісім років в'язниці, продовжують службу, наче нічого не відбулося

четвер, 5 серпень 2021, 20:38

"Поліцейські в той день виконували свої службові обов'язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим", - йдеться каже Білошицький. . Додав, що апеляці...

Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...