
РФ хоче перетворити окуповані частини Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей на сміттєзвалища. Про це пише Центр національного спротиву, передають Патріоти України.
Москва планує витратити 1,3 млрд рублів на обладнання сміттєвих звалищ на окупованій частині Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.
Фактично, окупанти хочуть перетворити окуповані українські території на сміттєзвалище для російського сміття. Туди планують вивозити відходи з території РФ.
Заявлені 1,3 млрд рублів нібито мають витратити на сміттєві контейнери та спецтехніку. Проте фактично будуть використовувати техніку та обладнання, викрадені з українських комунальних підприємств. А кошти будуть відмиті через підставні компанії підконтрольні особисто главі уряду РФ Мішустіну.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...