Крім західних областей: Зеленський з величезною перевагою випереджає Порошенка

Електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник чинного президента залишається незмінним.

Зеленський впевнено може перемогти? Ілюстрація: соцмережі.

Майже дві третини опитаних виборців, які збираються голосувати і визначилися, у другому турі виборів президента мають намір віддати голос за шоумена Володимира Зеленського, чий рейтинг випереджає рейтинг глави держави Петра Порошенка більш ніж удвічі. Про це повідомив заступник директора соцгрупи "Рейтинг" Любомир Мисів, представляючи результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня, передають Патріоти України.
На питання, за кого з двох кандидатів ви будете голосувати у другому турі, всі респонденти відповіли так: 51% - за Зеленського, 21% - за Порошенка. Ще 18% не визначились, 10% сказали, що не братимуть участі у виборах.

Серед тих, хто збирається голосувати, результати такі: 61% - Зеленський, Порошенко - менше 25%. Серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка. Мисів зазначив, що електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник Порошенка залишається незмінним.

Зеленський лідирує серед всіх вікових груп виборців, навіть в старших. Якщо говорити про регіональний аспект - то у Зеленського найміцніші позиції на сході і півдні України, також в центральних областях. У західних областях у нього однакові показники з Порошенком.

61% опитаних вірять в те, що наступним президентом України буде Зеленський, 17% - Порошенко, ще 22% не визначилися із цим питанням.

Джерело: LIGA.net

Знімав фільми з Кікабідзе: Помер знаменитий радянський режисер (фото)

понеділок, 17 лютий 2020, 14:15

У понеділок, 17 лютого, помер відомий радянський та грузинський кінематографіст і режисер Георгій Шенгелая. Йому було 82 роки, причина смерті поки не розкривається, повідомив грузинський телеканал "Руставі", передають Патріоти України. В СРСР найбільшо...

Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: У мережі з'явилися страшні фото негоди на Одещині

понеділок, 17 лютий 2020, 13:00

В результаті сильної негоди в Одеській області постраждали дахи будинків і дерева. В Одеській області 9 лютого сильно зіпсувалася погода. В результаті сильного вітру виявилися повалені дерева. Також від поривів вітру зірвало дахи будинків. Від цього по...