Крім західних областей: Зеленський з величезною перевагою випереджає Порошенка

Електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник чинного президента залишається незмінним.

Зеленський впевнено може перемогти? Ілюстрація: соцмережі.

Майже дві третини опитаних виборців, які збираються голосувати і визначилися, у другому турі виборів президента мають намір віддати голос за шоумена Володимира Зеленського, чий рейтинг випереджає рейтинг глави держави Петра Порошенка більш ніж удвічі. Про це повідомив заступник директора соцгрупи "Рейтинг" Любомир Мисів, представляючи результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня, передають Патріоти України.
На питання, за кого з двох кандидатів ви будете голосувати у другому турі, всі респонденти відповіли так: 51% - за Зеленського, 21% - за Порошенка. Ще 18% не визначились, 10% сказали, що не братимуть участі у виборах.

Серед тих, хто збирається голосувати, результати такі: 61% - Зеленський, Порошенко - менше 25%. Серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка. Мисів зазначив, що електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник Порошенка залишається незмінним.

Зеленський лідирує серед всіх вікових груп виборців, навіть в старших. Якщо говорити про регіональний аспект - то у Зеленського найміцніші позиції на сході і півдні України, також в центральних областях. У західних областях у нього однакові показники з Порошенком.

61% опитаних вірять в те, що наступним президентом України буде Зеленський, 17% - Порошенко, ще 22% не визначилися із цим питанням.

Джерело: LIGA.net

Змусять принести жертви богам і не тільки: На Балі визначились, як покарати росіянина, котрий осквернив голим задом священну гору

четвер, 30 березень 2023, 3:00

Російський блогер Юрій Чилікін буде депортований з Балі через "голе" фото на тлі священної гори-вулкану Агунг. При цьому місцева влада спочатку змусить його пройти церемонію підношення богам, щоб утихомирити їхній гнів. Про це сам Чилікін розповів росі...

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...