Крім західних областей: Зеленський з величезною перевагою випереджає Порошенка

Електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник чинного президента залишається незмінним.

Зеленський впевнено може перемогти? Ілюстрація: соцмережі.

Майже дві третини опитаних виборців, які збираються голосувати і визначилися, у другому турі виборів президента мають намір віддати голос за шоумена Володимира Зеленського, чий рейтинг випереджає рейтинг глави держави Петра Порошенка більш ніж удвічі. Про це повідомив заступник директора соцгрупи "Рейтинг" Любомир Мисів, представляючи результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня, передають Патріоти України.
На питання, за кого з двох кандидатів ви будете голосувати у другому турі, всі респонденти відповіли так: 51% - за Зеленського, 21% - за Порошенка. Ще 18% не визначились, 10% сказали, що не братимуть участі у виборах.

Серед тих, хто збирається голосувати, результати такі: 61% - Зеленський, Порошенко - менше 25%. Серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка. Мисів зазначив, що електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник Порошенка залишається незмінним.

Зеленський лідирує серед всіх вікових груп виборців, навіть в старших. Якщо говорити про регіональний аспект - то у Зеленського найміцніші позиції на сході і півдні України, також в центральних областях. У західних областях у нього однакові показники з Порошенком.

61% опитаних вірять в те, що наступним президентом України буде Зеленський, 17% - Порошенко, ще 22% не визначилися із цим питанням.

Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. Тримайся, Лію! Хвора на коронавірус Ахеджакова хотіла втекти з лікарні, бо не могла дивитися у палаті на нескінчену путінську телепропаганду

субота, 23 січень 2021, 4:00

Російська журналістка Олена Риковцева повідомила, що артистку Лію Ахеджакову виписали з московської лікарні, де вона проходила лікування. Відзначимо, що раніше в ЗМІ з'являлася інформація про госпіталізацію жінки, але пізніше вона її спростувала. Як ви...

Хіти тижня. От-така от медицина..: В одеській лікарні після накладення гіпсу жінка змушена була поповзом діставатися до виходу з лікарні (відео)

субота, 23 січень 2021, 1:00

Як видно з відео, медперсоналу взагалі немає ніякого діла до людини, ща повзе коридором медичного закладу. «А що мені залишається робити? Якщо у мене іншого виходу немає», - каже жінка. «Не відомо, як жінка добиралася далі - на таксі, громадському тран...