Крім західних областей: Зеленський з величезною перевагою випереджає Порошенка

Електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник чинного президента залишається незмінним.

Зеленський впевнено може перемогти? Ілюстрація: соцмережі.

Майже дві третини опитаних виборців, які збираються голосувати і визначилися, у другому турі виборів президента мають намір віддати голос за шоумена Володимира Зеленського, чий рейтинг випереджає рейтинг глави держави Петра Порошенка більш ніж удвічі. Про це повідомив заступник директора соцгрупи "Рейтинг" Любомир Мисів, представляючи результати опитування, проведеного з 5 по 10 квітня, передають Патріоти України.
На питання, за кого з двох кандидатів ви будете голосувати у другому турі, всі респонденти відповіли так: 51% - за Зеленського, 21% - за Порошенка. Ще 18% не визначились, 10% сказали, що не братимуть участі у виборах.

Серед тих, хто збирається голосувати, результати такі: 61% - Зеленський, Порошенко - менше 25%. Серед тих, хто має намір голосувати і вже визначився, результат був би таким: 71,4% - за Зеленського і 28,6% - за Порошенка. Мисів зазначив, що електоральний показник Зеленського постійно зростає, при цьому показник Порошенка залишається незмінним.

Зеленський лідирує серед всіх вікових груп виборців, навіть в старших. Якщо говорити про регіональний аспект - то у Зеленського найміцніші позиції на сході і півдні України, також в центральних областях. У західних областях у нього однакові показники з Порошенком.

61% опитаних вірять в те, що наступним президентом України буде Зеленський, 17% - Порошенко, ще 22% не визначилися із цим питанням.

Джерело: LIGA.net

Хіти тижня. "Их нравы": У Росії парочка зайнялася сексом прямо біля церки (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 10:00

У Росії в столиці Республіки Татарстан, місті Казань, парочка ввечері зайнялася сексом прямо біля церкви святого Кирила Казанського, розташованої на вулиці Чистопольска, повідомляють Патріоти України. Інтимні втіхи молодих людей зняли на відеокамери св...

Хіти тижня. Все погано: Фото з Росії вразило соцмережі

четвер, 19 вересень 2019, 9:00

У мережі опубліковано фотографію з Росії, яка вбила соціальні мережі. На знімку написаний на асфальті телефон, зателефонувавши за яким можна придбати сир пармезан. Після введення російських контрсанкцій продукція виробників Західної Європи потрапила в ...