
У Голосіївському районі Києва з 15-го поверху викинувся хлопчик. Унаслідок отриманих травм дитина загинула, передають Патріоти України.
Як стало відомо, це трапилось 19 січня у багатоповерховому будинку на провулку Феодосійському. На початку першої ночі 12-річна дитина написала передсмертну записку і викинулась із вікна квартири. За інформацією джерела, записка була адресована другові. У ній хлопчик поскаржився на нерозуміння старших членів сім'ї.

У січні в столиці практично щодня відбуваються самогубства. Вік тих, хто прийняв страшне рішення залишити життя, – від 12 до 90 років. 19 січня у Святошинському районі викинувся із 16-го поверху 21-річний хлопець. А 18 січня прийняла критично велику кількість медичних препаратів 81-річна жінка, яка страждає на психічне захворювання. Вона також залишила передсмертну записку.
На фронті в Україні загинув литовський доброволець, ексгравець ФК "Судува" Ігнас Кайлюс. Про повідомили у Фейсбуці Memorial - International Volunteers of Ukraine, передають Патріоти України з посиланням на LRT. . "Наш дорогий брат із Литви, який був в...
Крім гробниць ранньодинастичного періоду, на цій ділянці розташоване додинатисчне кладовище. У Єгипті археологи виявили гробниці, вік яких сягає 5 тисяч років, що може змінити уявлення про найраніші етапи розвитку архітектури пірамід. Така знахідка, пр...