"Кроти" перевдягаються: Став відомий дизайн нової гостьової форми "Шахтаря"

Донецький Шахтар незабаром може змінити ігрову форму. Портал Footy Headlines опублікував нові фотографії бойового забарвлення "гірників". Цього разу на них зображено нову виїзну форму на сезон 2022/23.

Технічний спонсор – німецька компанія Puma вирішила зробити її у комбінованому чорно-сірому кольорі. Саме вони складають більшу частину комплекту у формі візерунка – шашки. На рукаві футболки проходить тонка оранжева лінія.

Зазначимо, що на старті сезону донецька команда грає у формі старого зразка минулого сезону. Коли буде представлено нову, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як у сезоні 2022/23 виглядатиме домашня форма Шахтаря.

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...