"Кроти" перевдягаються: Став відомий дизайн нової гостьової форми "Шахтаря"

Донецький Шахтар незабаром може змінити ігрову форму. Портал Footy Headlines опублікував нові фотографії бойового забарвлення "гірників". Цього разу на них зображено нову виїзну форму на сезон 2022/23.

Технічний спонсор – німецька компанія Puma вирішила зробити її у комбінованому чорно-сірому кольорі. Саме вони складають більшу частину комплекту у формі візерунка – шашки. На рукаві футболки проходить тонка оранжева лінія.

Зазначимо, що на старті сезону донецька команда грає у формі старого зразка минулого сезону. Коли буде представлено нову, поки що не повідомляється.

Нагадаємо, раніше стало відомо, як у сезоні 2022/23 виглядатиме домашня форма Шахтаря.

Довелося навіть просити однокласника допомогти: У пошуках золотих прикрас дружини чоловік перерив весь сміттєвоз

четвер, 26 січень 2023, 23:29

Мешканець австралійського штату Вікторія, повернувшись із відпустки, виявив, що вдома через незачинені дверцята морозильної камери в холодильнику зіпсувалися всі продукти. Щоб прибрати сморід, він спорожнив морозилку, висипавши весь її вміст до мішка, ...

Скандальну пресофіцерку ДПСУ Плантовську, яка засвітилася на відпочинку в Парижі, перевели в інше місто

четвер, 26 січень 2023, 22:29

Скандальну пресофіцерку Державної прикордонної служби України Іванну Плантовську, яка "прославилася" своїм відпочинком у столиці Франції Парижі, з Одеси перевели на роботу до Житомира. Тепер вона обіймає посаду, не пов'язану з комунікацією. Про це пові...