Кров на стінах та "послання" ЗСУ: У Тростянці окупанти влаштували камеру тортур у підвалі вокзалу (фото, відео)

Керівництво "Укрзалізниці" виявило на залізничному вокзалі у Тростянці на Сумщині страшну знахідку. Як виявилося, там було розміщено штаб російських загарбників, а в підвалі - камеру для тортур, передають Патріоти України.

Про це вTelegram повідомив екснардеп та журналіст, член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко, нагадавши, що місто місяць було під окупацією. За його словами, на стінах катувальні досі залишилася кров і "послання" ЗСУ.

"Кров все ще залишилася на стіні. Тут же були зроблені дивні малюнки – російський солдат, літак, що скидає бомбу, хрест, змія та напис Russia", – повідомив Лещенко.

Він зазначив, що на цьому знахідки не закінчилися – на другому поверсі вокзалу, прямо на стіні в кімнаті відпочинку росіяни намалювали карту військової операції та образи на адресу 93-ї бригади "Холодний Яр"

"Але в підсумку саме ці воїни і вибили нечисть із Тростянця, перетворивши їх на сміття. Тільки днями були виявлені останні останки тіла одного із загарбників — відірвану ногу. Знайшли її… на даху вокзалу", – зазначив член спостережної ради УЗ. Він запевнив, що тепер компанія планує здивувати всіх темпами відновлення інфраструктури в Тростянці.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...