
Керівництво "Укрзалізниці" виявило на залізничному вокзалі у Тростянці на Сумщині страшну знахідку. Як виявилося, там було розміщено штаб російських загарбників, а в підвалі - камеру для тортур, передають Патріоти України.
Про це вTelegram повідомив екснардеп та журналіст, член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко, нагадавши, що місто місяць було під окупацією. За його словами, на стінах катувальні досі залишилася кров і "послання" ЗСУ.
"Кров все ще залишилася на стіні. Тут же були зроблені дивні малюнки – російський солдат, літак, що скидає бомбу, хрест, змія та напис Russia", – повідомив Лещенко.
Він зазначив, що на цьому знахідки не закінчилися – на другому поверсі вокзалу, прямо на стіні в кімнаті відпочинку росіяни намалювали карту військової операції та образи на адресу 93-ї бригади "Холодний Яр"
"Але в підсумку саме ці воїни і вибили нечисть із Тростянця, перетворивши їх на сміття. Тільки днями були виявлені останні останки тіла одного із загарбників — відірвану ногу. Знайшли її… на даху вокзалу", – зазначив член спостережної ради УЗ. Він запевнив, що тепер компанія планує здивувати всіх темпами відновлення інфраструктури в Тростянці.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...