Кров на стінах та "послання" ЗСУ: У Тростянці окупанти влаштували камеру тортур у підвалі вокзалу (фото, відео)

Керівництво "Укрзалізниці" виявило на залізничному вокзалі у Тростянці на Сумщині страшну знахідку. Як виявилося, там було розміщено штаб російських загарбників, а в підвалі - камеру для тортур, передають Патріоти України.

Про це вTelegram повідомив екснардеп та журналіст, член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко, нагадавши, що місто місяць було під окупацією. За його словами, на стінах катувальні досі залишилася кров і "послання" ЗСУ.

"Кров все ще залишилася на стіні. Тут же були зроблені дивні малюнки – російський солдат, літак, що скидає бомбу, хрест, змія та напис Russia", – повідомив Лещенко.

Він зазначив, що на цьому знахідки не закінчилися – на другому поверсі вокзалу, прямо на стіні в кімнаті відпочинку росіяни намалювали карту військової операції та образи на адресу 93-ї бригади "Холодний Яр"

"Але в підсумку саме ці воїни і вибили нечисть із Тростянця, перетворивши їх на сміття. Тільки днями були виявлені останні останки тіла одного із загарбників — відірвану ногу. Знайшли її… на даху вокзалу", – зазначив член спостережної ради УЗ. Він запевнив, що тепер компанія планує здивувати всіх темпами відновлення інфраструктури в Тростянці.

Що скаже на це її матуся?: 16-річна дочка Ольги Фреймут показала груди у відвертому вбранні (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 13:14

Дочка української телеведучої Ольги Фреймут у свої 16 років не соромиться демонструвати пишні форми. Дівчина часто постить відверті знімки, за що отримує наганяй від користувачів мережі, зазначають Патріоти України. Цього разу вона поділилася з фоловер...

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...