"Кровь нужна только Бункерному сидельцу": Російський ветеран, у якого друг втратив сина-"кіборга", зарікся воювати з Україною

Сергій Гуляєв.

Ветеран війни в Афганістані, Чечні й на Північному Кавказі, росіянин Сергій Гуляєв заявив, що його ніхто не змусить воювати проти України. В ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травня він розповів, що під час оборони Донецького аеропорту загинув син його колишнього товариша по службі Андрій Гаврилюк, передають Патріоти України.

Напередодні він на своїй сторінці у Facebook опублікував маніфест із застереженням до російської влади від військових дій в Україні та росіян, щоб вони виступали проти ескалації конфлікту.

"Я послідовно виступаю проти війни на Донбасі. З 1 березня 2014 роки я ходив на несанкціонований мітинг, коли Сенат Росії дозволив вводити війська в Україну. Я був учасником усіх маршів миру проти війни в Україні", – зазначив Гуляєв.

Він додав, що маніфест зокрема був продиктований і особистою трагедією, коли загинув син його "афганського" друга Андрій Гаврилюк, який був "кіборгом" і захищав Донецький аеропорт.

"На одній із наших зустрічей, яка проходила в Могильові, я його не впізнав. Залишилася одна оболонка від людини. Мені сказали, що його єдиний син, який був "кіборгом", загинув. Ми з ним проговорили всю ніч, і мене до сліз зворушила ця історія. Після цього я з Україною взагалі не буду воювати. Це вище моїх сил і уявлень. Мене і моїх бойових товаришів, більшість із яких підтримували маніфест, ніхто не змусить (воювати проти України. – Ред.)", – підкреслив Гуляєв.


Україні не дуже пощастить?: Суперкомп'ютер спрогнозував результати Євро 2020

вівторок, 15 червень 2021, 22:16

Суперкомп'ютер спробував спрогнозувати результати чемпіонату Європи та переможця. Якщо вірити цим прогнозом - збірна України вилетить ще задовго до фіналу, передають Патріоти України. У групі А фаворитом стане Італія, на другому місці - Туреччина, на т...

Латвія скасувала обов’язкове носіння масок на вулиці і восени навряд вже повернеться до цієї практики

вівторок, 15 червень 2021, 21:52

З 1,8 млн населення країни наразі вакцинувалося близько мільйона, і задовго до кінця літа має бути привите все доросле населення. У Латвії уряд у вівторок, 15 червня скасував вимогу використовувати маски на вулиці, де спостерігається інтенсивний рух лю...