Кричала і плакала: Під Києвом у "швидкій" знущалися над породіллею, вона говорить, що ледь не втратила дитину

Породілля з Фастова розповіла, як над нею знущалися лікарі швидкої допомоги. Медики повинні були доставити її в Київську обласну лікарню через загрозу передчасних пологів. Жінка сама оплатила 800 гривень для того, щоб заправити карету швидкої допомоги і поїхати в пологовий будинок. Але по дорозі почали відбуватися жахливі речі, передають Патріоти України.

У машині було дуже холодно, водій їхав неакуратно по ямах і вибоїнах, а лікар взагалі сіла в кабіну до водія, залишивши породіллю одну. Про це постраждала від лікарів Поліна Дяченко написала на своїй Facebook-сторінці.

"Замість того, що б поїхати нормальною дорогою, водій поїхав якимись полями, і вбиваючи мою дитину, мене трусило, кидало і три рази повністю лежачу відірвало від ліжка, підкинуло вгору і вдарило всім тілом об ліжко. Я пристойно вдарилася грудною кліткою, про живіт я взагалі мовчу!" - написала Поліна.

Потім ситуація прийняла несподіваний поворот. Замість пологового будинку водій почав підвозити і залагоджувати справи сторонньої жінки, яка була в машині. Лікар, як і раніше сиділа з водієм.

"Лікаря зі мною не було, була стороння жінка, яку ми і повезли спеціально по цій дорозі, що б висадити, ми її підвозили. Коли жінка вийшла, лікар до мене не пересіла і залишилася в кабіні водія з якоюсь бабою. Коли мені стало зовсім погано, нікого поруч не було, щоб покликати на допомогу, з кузова в кабіну водія не докричатися при закритому вікні. Заїхавши в Київ водій знову відхилився від маршруту в лікарню. А знаєте чому? Він повіз ту саму бабцю зі своєї кабіни за її особистими справам!! - продовжила розповідь жінка.

Після цього породілля почала кричати і плакати, у неї почалася істерика. "Я плакала та кричала, що б мене везли в лікарню, що мені погано, що мене три рази підкинуло і вдарило. Коли я зрозуміла, що за мої ж 800 гривень ніхто мене в лікарню зараз везти не буде, ми чекаємо бабку і нам тепер ще більше їхати по часу, що можливо від ударів плацента відшарувалася до кінця і моя дитина зараз в мені гине, ось тоді у мене почалася паніка і істерика. Лікар на мене дивилася, але з кабіни водія не вийшла", - розповіла Поліна.

На щастя, все закінчилося благополучно і жінка з дитиною все-таки була доставлена в пологовий будинок. Поліна опублікувала номери карети швидкої допомоги, щоб люди знали про жахи, які з нею там відбулися.


"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...