"Кричала, як скажена": Популярна українська модель стала мамою (фото)

16 жовтня на Новому каналі відбулася прем'єра реаліті-шоу "Супер Топ-модель по-українськи", але Юлії Біньковській, учасниці 3-го сезону, подивитися її не вдалося. Довгонога Клео народила первістка, передають Патріоти України.

"Я готувалася до перегляду прем'єри СТМПУ, але в ніч з 15 на 16-е щось почало різати внизу живота, я спочатку навіть не зрозуміла, що це перейми, - посміялася вона в бесіді з Новим каналом. - Уже о 12 ранку я вирушила до лікарні. Народжувала в звичайному пологовому будинку в Луцьку, де народилося практично все місто, і де давно працюють перевірені лікарі".

За словами моделі, лікарі виявили високий рівень професіоналізму, але пологи все одно пройшли непросто: "Якщо чесно, думала, що помру - так було боляче! Не знаю, як мене витримали лікарі, тому що я кричала, як скажена", - зізналася Біньковська.

У підсумку Юлія та її хлопець Антон стали батьками хлопчика. Дівчина звикає до нового статусу та вчиться доглядати за дитиною. "Вдома мені допомагатимуть мама і Антон. Антон, правда, поки що боїться навіть взяти сина на руки, але нічого - навчиться", - додала модель.


Синоптики уточнили прогноз на суботу: Україну накриває похолодання з дощем мокрим снігом

субота, 28 листопад 2020, 10:54

У суботу, 28 листопада, синоптики прогнозують в Україні невеликий дощ та мокрий сніг, температура вдень від 2° морозу до 12° тепла. «28 листопада часом невеликий дощ та мокрий сніг; у південній частині, Донецькій та Луганській областях без опадів. Темп...

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...