"Кричу: "Мішо! Мішо!" А він не ворушиться": Підліток, який вижив під час підриву на міні в "ЛНР", розповів деталі (фото, відео)

Двоє підлітків підірвалися в Слов'яносербську, на окупованій території Луганської області, коли гуляли. Про це розповів хлопець, який вижив. Відео з ним, а також фото з місця загибелі другого опублікував Telegram-канал Inside Donetsk, передають Патріоти України.

"Друг побачив тіло. Він підбіг, це виявився кабан. Біля нього було 10-15 мін. Друг сказав: "Іди глянь, що я знайшов". Я запропонував піти звідти, бо можуть бути ще міни. Я відійшов на 4-5 метрів, а він наступив ногою на міну. Стався вибух, після якого мене трохи зачепило. Я почав тікати і почув ще 8-9 вибухів. Кричу: "Мішо! Мішо!" А він не ворушиться", – зазначив підліток, який вижив.

Підрив стався в Слов'яносербську.

Як свідчать оприлюднені знімки, трагедія сталася в районі мінного поля, яке заставлено табличками з попередженням про небезпеку.


Резонанс тижня. На 101-му році життя: Помер колишній секретар ЦК КПРС і "батько сухого закону"

п’ятниця, 14 травень 2021, 19:00

У Росії в п'ятницю, 7 травня, на 101-му році життя помер колишній секретар ЦК КПРС (1983-1990) Єгор Лігачов. У листопаді він відсвяткував свій сотий день народження, інформують Патріоти України. . Новину повідомив ЗМІ начальник департаменту інформацій...

Таємний знак? У небі над Запоріжжям помітили рідкісне атмосферне явище (фото)

п’ятниця, 14 травень 2021, 18:44

У Запоріжжі зняли рідкісне природне явище. Фото величезного кола навколо Сонця у Facebook опублікувала місцева мешканка Олена Булгакова, передають Патріоти України. "Що це, хто знає?"- поцікавилася дівчина. У коментарях до посту користувачі прийшли до ...