У Запоріжжі сталася жахлива трагедія в нелегальному дитсадку - там померла однорічна дівчинка, якій раптово стало погано. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.
За попередніми даними, дівчинка посварилася з однолітком, який сильно вкусив її. Вона заплакала, і від стресу у неї почалася блювота, але замість того, щоб надати дитині допомогу, вихователька вирішила укласти її спати. Істерику дитини чули навіть трьома поверхами нижче.

Відзначається, що дитини не стало буквально через кілька хвилин. За словами батьків, які примчали на місце, медиків у приміщенні не було, але інші батьки виводили своїх дітей.
"Я коли зайшов до кімнати перший, я намагався зробити їй штучне дихання. Вона вже була ледь тепла. Тобто те, що вона (вихователь, - "Апостроф") приховувала і скільки це все відбувалося, - на думку не налазить", - розповів батько дівчинки Едуард Гак.

Приватні ясла працювали в трикімнатній квартирі на 8-му поверсі. Туди приводили до десяти дітей у віці від одного до двох років. Господиня садка обіцяла прогулянки, ігри і підготовку до звичайного дитсадку.
Дитина, яка загинула, був перший день у садку, переглянути всі документи і підписати угоду батьки збиралися ввечері. Сусіди кажуть, що садок працював кілька років і доба в ньому коштувала 200 гривень.
Правоохоронці розслідують справу як вбивство і перевіряють законність діяльності ясел. За попередніми даними, ні відповідної освіти, ні дозвільних документів вихователька не мала.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...