Крим перетвориться на обсервацію вже влітку: Фанат Путіна забив на сполох через COVID-19 на півострові

Крим перетвориться на обсервацію вже влітку: фанат Путіна забив на сполох через COVID-19 на півострові

На окупованому півострові Крим немає робочих механізмів контролю за дотриманням протиепідеміологічних заходів. А з початком пляжного сезону ситуація може різко погіршитися. Про це написав у Facebook прихильник президента Росії Володимира Путіна і проросійський блогер Олександр Горний. Він прогнозує сплеск захворюваності на коронавірус у серпні, передають Патріоти України.

"Я не поділяю оптимізму кримської туристичної галузі з нагоди відкриття сезону в найближчі дні й тижні. Буде невеликий сплеск, точніше два, але не більше. У серпні ми побачимо зростання захворюваності на коронавірус через цілком з'ясовні причини, а також якщо буде розширюватися тестування. Запускаючи туристичну галузь, можна ввести купу обмежень, але хто буде це контролювати, особливо в місцях масового скупчення людей? Масковий режим? Його дотримуються одиниці", – написав Горний.

На його думку, те, що говорять на нарадах чиновники, сильно відрізняється від того, що відбувається в реальності. "Туризм треба запускати, але боюся, що реально робочих механізмів управління ситуацією і контролю не вироблено. Це як на нараді оперативного штабу, коли ми чули одне, а в житті було зовсім інше, головне бадьоро рапортувати і вводити Аксьонова в оману", – зазначив блогер.

Він задався питаннями про те, що може статися в Криму, якщо трапиться спалах інфекції, і чи понесе хтось за це відповідальність. "Ризики дуже високі і ми об'єктивно не готові до цих ризиків, а якщо рахунок хворих в день піде на сотні? Хто тоді відповість за ухвалене рішення? Чи закриють готелі і введуть режим самоізоляції? Або весь Крим перетвориться на обсерватор? Це тільки питання, а не твердження, на які немає відповідей", – повідомив кримчанин.

Ще однією проблемою він назвав відсутність на півострові соціально відповідального бізнесу. "На превеликий жаль, у Криму мало соціально відповідального бізнесу, одиниці, які підходять до питання серйозно, а іншим байдуже, їм лише б бабла накосити. Дуже хочеться вірити, що ця зараза сама розсмокчеться і зникне", – резюмував Горний.

З архіву ПУ. Для більшості громадян СРСР це були недосяжні розкіш та дефіцит: Як виглядали перші радянські ноутбук, мобільний і мікрохвильовка (фотофакти)

четвер, 4 березень 2021, 23:55

"Ігрові приставки" "Електроніка" в СРСР почали випускати ще в 1984 році. Їхні кишенькові варіанти, можна сказати, були локалізованими копіями ігор Nintendo, випущених на початку 80-х. Примітно, що ці іграшки виготовляли щонайменше десять заводів по всь...

Відкриття змусить переписати підручники: Науковці виявили... "п'ятий шар" Землі

четвер, 4 березень 2021, 23:53

Як відомо, в даний час в підручниках по геології стверджують, що Земля має чотири шари: кору, мантію, зовнішнє ядро і внутрішнє ядро. Геологи Австралійського національного університету, вивчаючи дані Міжнародного сейсмологічного центру про хвилях, які ...