Крим "помирає" без води: Експерти розповіли про провал "геніального" плану окупантів

Спроби окупаційної влади Криму забезпечити достатнє постачання водою анексованого Росією півострова за допомогою опріснення морської води провалилися через технічні причини. Про це повідомив в коментарі "Апострофу" експерт з тимчасово окупованих територій Інституту чорноморських стратегічних досліджень Юрій Смілянський, передають Патріоти України.

За його словами, можливості забезпечити кримчан питною водою для окупаційної "влади" недоступні через об'єктивні технічні труднощі.

"Проекти опріснення морської води провалилися, тому що на це потрібно багато електрики. Для того щоб забезпечити жителів півострова водою з розрахунку 16 літрів на людину на добу (це мінімальний показник) в Криму потрібно побудувати близько десяти атомних електростанцій, рівних за потужністю Запорізькій АЕС. Таких можливостей у окупантів просто немає", - зазначив експерт.

одача води з території Краснодарського краю, як це планувалося раніше, також неможлива, оскільки цей регіон сам страждає від нестачі води.

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...

З архіву. "Хамили, коли говорила російською": Українка знайшла нове життя між Європою та пострадянським простором

неділя, 25 липень 2021, 23:05

Наша співвітчизниця розповіла про країну, в якій, на її думку, можна здобути хорошу освіту. Юлія Русяновська у 2016 році з відзнакою закінчила Миколаївську гімназію №41. Дівчина мала активну громадську позицію і була президентом учнівського самоврядува...