"Крим український? Поверніться в реальність!": Пісня "Кварталу 95" розпалила суперечки в мережі (відео)

Під час нового концерту "Вечірній квартал" артисти виконали фінальну пісню "Совість не міняють на гречку", яка викликала бурхливі обговорення в мережі. Відео виступу було опубліковано на офіційному YouTube-каналі "Квартал 95", передають Патріоти України.

Так, у пісні є такі рядки: "З Польщі повернувся народ. І в країні населення зростає. І немає тривожних звісток, і покинутих немає більше дітей... І нема чого палити поминальні свічки. І совість ніхто не міняє на гречку... Повернувся Донбас, знову Крим український. І немає про що більше спілкуватися нам в Мінську..."

Втім, пісня викликала суперечки в коментарях. Деякі користувачі закликали акторів повернутися в реальність, інші ж, навпаки, подякували за композицію.


Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 1 червень 2020, 12:00

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...

Доходи будуть "під ковпаком": У Кабміні готують неприємний сюрприз для українців

понеділок, 1 червень 2020, 11:57

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну в тримісячний термін розробити проект закону про одноразове декларування для громадян. Про те, як це буде працювати розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Пат...