Криптовалюта вбиває: Вперше у світі людина померла через майнінг біткоїнів

26-річний майнер біткоінів з тайської провінції Чонбурі Данай Макмек загинув під час спроби добути криптовалюту. Як повідомляє Daily Mail, це перша смерть у світі через майнінг біткоїнів, передають Патріоти України.

Макмек зібрав потужну систему для видобутку криптовалюти, яку охолоджував за допомогою вентиляторів. Коли його пристрій зламався, він вирішив не чекати приїзду техніка, і спробував полагодити його власноруч. Чоловік боявся, що заробить менше біткоїнів через простій обладнання.

Імовірно, чоловік загинув від удару струмом під час ремонту. 21 липня брат тайца приїхав до нього додому разом з комп'ютерним майстром і виявив тіло майнера.

Співробітники швидкої допомоги і поліції, яки прибули на місце, констатували смерть чоловіка. За словами полковника поліції Санті Шушеуда, в кімнаті не було слідів злому, а на тілі загиблого не виявлено травм, тому він вважає, що Макмека вбило ударом струму. Розслідування триває.

Майнінг (від англ. mining - видобуток корисних копалин) - це видобуток криптовалюти. Емісію криптовалюти ніхто не регулює, тому добувати гроші може кожен.

Майнінг полягає в тому, щоб поміщати нові досконалі транзакції в блокчейн. Блокчейн являє собою ланцюжок блоків, в кожному з яких відбивається окрема операція.

Незважаючи на участь росіян: Alina Pash поїде на фестиваль Sziget в Угорщині

вівторок, 9 серпень 2022, 22:51

Українська співачка Alina Pash повідомила, що поїде на фестиваль Sziget, який відбудеться з 10 по 15 серпня 2022 року в столиці Угорщини Будапешті, незважаючи на участь у ньому росіян, через що багато артистів нашої країни відмовляються виступати там. ...

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...