Кривава помста: Росіянина вбили через конфлікт 30-річної давності

Батько одного загиблого хлопця заборонив мстити за злочин, поки він живий...

Житель російської республіки Інгушетія, застрелений у власному дворі, став жертвою кривавої помсти за події, які відбулися в 90-х роках. Про це повідомляє Baza, передають Патріоти України.

У 90-х роках загиблий став учасником аварії біля селища Сурхахі: він зачепив інший автомобіль, в якому знаходився син відомого богослова. За це родичі молодого чоловіка сильно побили винуватця ДТП. А потерпілий пообіцяв помститися — і через деякий сина богослова вбили.

Батько загиблого хлопця заборонив мстити за злочин, поки він живий. Однак кілька років тому богослов помер, а на спеціальній комісії в Магасі старійшини спробували примирити ворогуючі родини.

Однак сторона богослова не погодилася відмовлятися від помсти, бо, на їхню думку, опоненти за 30 років не визнали провину у вбивстві молодої людини і не назвали ім’я вбивці.

Хіти тижня. Не встигають рятувати: У Росії почалося коронавірусне "пекло" на нафтогазових родовищах

понеділок, 1 червень 2020, 12:00

За даними місцевих журналістів, на робочих з нафтогазових родовищ і виробництв на Ямалі припадає 70% підтверджених випадків зараження COVID-19. Місцева адміністрація повідомила, що підприємства Нового Уренгоя подали в Росспоживнагляд 32 заявки на створ...

Доходи будуть "під ковпаком": У Кабміні готують неприємний сюрприз для українців

понеділок, 1 червень 2020, 11:57

Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну в тримісячний термін розробити проект закону про одноразове декларування для громадян. Про те, як це буде працювати розповів міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю "РБК-Україна", передають Пат...