Криваві злочини Бацьки: У Білорусі жертв тортур почали таємно вивозити за місто із СІЗО

У столиці Білорусі Мінську працівники ізолятора тимчасово тримання нібито почали вивозити за місто сильно побитих затриманих людей, передають Патріоти України.

Цей ІТТ, зокрема, розташований на вулиці Окрестіна й прозвано "тортурним" за жорстокість щодо ув'язнених. Про це пише "Лента.ру", посилаючись на інформацію свого кореспондента, який перебуває в розбитому біля стін установи волонтерському таборі.

Зокрема, одна з волонтерок зазначила, нібито через те, що події тут привернули увагу преси та громадськості, жертв катувань перестали випускати з воріт ізолятора, "де на них одразу звернуть увагу".

"В'язнів у найгіршому стані таємно вивозять за місто, в район МКАД, іноді просто на вулицю, подалі від ІТТ, і викидають із автозаків", – наводить видання слова свідка цих подій. Співрозмовниця також додала, що волонтерські автомобілі йдуть за автозаками і підбирають людей. "Але на днях одного водія просто обстріляли", – підкреслила вона.

Заслужене визнання: Назвали найкращий фільм в історії українського кіно

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:45

Легендарний фільм Сергія Параджанова "Тіні забутих предків" очолив рейтинг "100 кращих фільмів в історії українського кіно". Експерти вибирали шедеври національного кіно за результатами опитування "Довженко-Центру" разом з Союзом кінокритиків України. ...

Екстрім-відпочинок на "єдиному курорті "ДНР": Донеччани розповіли про регулярні облави та перевірки вночі

п’ятниця, 25 червень 2021, 12:15

Таким чином члени незаконних збройних формувань, які контролюють селище, знають, хто саме там відпочиває. Однак періодично вони влаштовують додаткові "перевірки". «Рассказали одну неприятную мелочь. Периодически ночью „военные“ делают облавы. Проверяют...