Кривавий період нескінченних воєн за владу: В Єгипті відкрили масове поховання фараонів

Ця знахідка археологів - одна з найбільших і одна з найважливіших за останні роки.

У Єгипті знайшли масове поховання фараонів невідомого походження. Археологи були здивовані, виявивши одночасно двадцять саркофагів, в яких лежали мумії правителів, передають Патріоти України.

Ця знахідка на сьогоднішній день є переломною в історії пізнього царства і говорить про те, що змінюваність правителів Єгипту була значно більш частою і можливо був період нескінченних воєн за владу.

Однак, як вважають археології, можливо серед фараонів є і вищі сановники, тому точне число мумій фараонів в незвичайному похованні визначатимуть ще деякий час. Понад двадцять дерев'яних саркофагів часів XVIII династії фараонів (1550-1292 роки до н. е.). Знайдені поблизу міста Луксор. Всі саркофаги прикрашені яскравим розписом і добре збереглися. Саркофаги були знайдені на території некрополя Ель-Ассасіф, де знаходяться поховання часів XV, XVI і XVIII династій. Ель-Ассасіф розташований на території стародавніх Фів на західному березі Нілу.

Саркофаги перебували в одному похованні в два яруси. У заяві міністерства старожитностей Єгипту йдеться, що ця знахідка археологів - одна з найбільших і одна з найважливіших за останні роки.

Джерело: ВВС

На Київщині 5 підлітків "запросили в гості" та зґвалтували малолітню дівчинку

субота, 20 квітень 2024, 18:15

У Київській області судили 5 підлітків через групове зґвалтування малолітньої дівчини. Серед підозрюваних - дорослий хлопець, студентка 1 курсу училища, яка має на утриманні дитину, учень 9 класу та дві учениці 8 і 9 класів. Про це йдеться у вироку Вас...

"Це сигнал, що надурили": Військовий-нардеп розніс позицію влади щодо демобілізації в Україні

субота, 20 квітень 2024, 17:30

Відсутність закону про демобілізацію демотивує українських військовослужбовців. Якщо влада встановить бодай якісь, але чіткі терміни для демобілізації, то це навпаки спрацює в плюс та додасть бойової наснаги Збройним силам України. Про це телеканалу "Е...