Ксенію Мішину шахраї "розвели" на кругленьку суму: Актриса поділилась подробицями

Актриса Ксенія Мішина поділилася з шанувальниками сумною новиною - вона стала жертвою шахраїв. Як розповіла знаменитість на своїй сторінці в Instagram, до неї звернулася баєр із проханням про рекламу.

Ксенія вирішила перевірити товар на собі, тому запропонувала дівчині бартер. Таким чином баєр мала викупити з-за кордону брендові речі та відправити їх Ксенії, а та, своєю чергою, зробити їй рекламу.

Однак сума замовлення виявилася більшою, ніж реклама в соцмережах Мішиної. Тому баєр попросила 100% передоплати в розмірі 15 тисяч гривень.

Мішина розповіла, що скинула дівчині ці гроші на банківську карту, бо раніше вона співпрацювала з багатьма блогерами. Однак, як виявилося, це була шахрайка.

Скріншот Instagram

Баєр отримала гроші і видалила свою сторінку в Instagram. Ксенія намагалася з нею зв'язатися, але безрезультатно.

Скріншот Instagram

"Минуло два тижні. Я їй учора пишу... І все. У результаті немає сторінки, усе заблоковано, видалено. До побачення, Ксеніє, 15 тис грн твоїх. Я робила скріни, відчувала, що щось не те. Але цієї сторінки вже не було, потім я помітила, що вона її перейменувала. Шахраї", - додала Ксенія.

До 600 євро на людину: Названо суми, які роздають біженцям з України в найпопулярніших країнах ЄС

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:56

Українські переселенці, шукаючи притулок за кордоном, можуть розраховувати на фінансову підтримку від країни, де вони перебувають. Найбільше українських біженців знаходиться у Німеччині, Франції, Італії, Польщі та Чехії. Розміри соціальних виплат від ц...

В Україні засуджені зможуть служити в ЗСУ навіть офіцерами, але є умова: У Раді пояснили механізм

п’ятниця, 19 квітень 2024, 8:44

Генеральним штабом Збройних сил спільно з Міноборони та Мін’юстом було розроблено законопроєкт про можливість мобілізації засуджених. Документ передбачає обов’язкову згоду не лише самих в’язнів, а й командирів частин, де будуть створені такі окремі спе...