Куди дивились професійні астрономи? Аматор відкрив новий супутник Юпітера

Астроном-аматор Кай Лі заявив про відкриття невідомого науці супутника Юпітера. Наразі об’єкт відстежується під ім’ям EJc0061, повідомляють Патріоти України з посиланням на Space.

Наразі відомо, що астроном відкрив раніше невідомий науковцям об’єкт завдяки ретельному вивченню знімків Юпітера, що були зроблені завдяки наземному телескопу.

Варто відзначити, що завдяки значному гравітаційному полю, планета має можливість захоплювати космічні об’єкти й встановлювати їх на своїй орбіті, у зв’язку з чим Юпітер може мати й сотні невідомих супутників. Сьогодні, як відомо людству, навколо планети обертається 79 супутників і їх кількість поступово зростає.

Зауважимо, що Каю допомогли у відкритті фотографі] Юпітера за 2003 рік, які були зроблені завдяки 3,6-метровому телескопу CFHT.

"Я з гордістю можу сказати, що це перший планетарний супутник, виявлений астрономом-аматором", - відзначив Кай Лі.

Викладала в школі предмет "Я люблю Україну": На Сумщині суд виніс вирок вчительці-колаборантці

вівторок, 9 серпень 2022, 22:29

У місті Глухові Сумської області суд виніс обвинувачення завідувачці навчального закладу, яка на початку повномасштабного російського вторгнення виправдовувала дії окупантів та визнавала їх правомірними. До цього жінка викладала предмет "Я люблю Україн...

Намагалася переконати, що "не все так однозначно": Приходько послала на три букви куму з Росії

вівторок, 9 серпень 2022, 20:29

Українська співачка Анастасія Приходько зізналася, що розірвала дружбу зі своєю найкращою подругою та кумою, яка мешкає в Росії. Причиною розриву відносин стала війна та пропаганда, яку Кремлm нав'язує своєму народові. Так росіянка спробувала переконат...