Куди дивиться СБУ? Відомий пропагандист Путіна похвастався фото і відео з Києва

Російський телеведучий і пропагандист Борис Корчевніков приїхав до української столиці. Відповідне відео з центру Києва він опублікував на своїй сторінці в Instagram, показавши, чим займається в країні, яку постійно обговорює на федеральних каналах РФ, передають Патріоти України.

Зокрема телеведучий розповів, що сприяє реставрації двох соборів у Києво-Печерській лаврі. Окрему увагу Корчевніков приділив лікарні з храмом святого Агапіта.

"Колись у ній бували ще наші царі. Потім, за радянських часів, запустіння. Сьогодні ця будівля знову належить Києво-Печерській лаврі, і ми дуже хочемо, щоб тут знову була монастирська лікарня", – розповів пропагандист.

Також він опублікував спільний знімок із отцем Олександром Клименком, який був переможцем "Голосу", і матушкою Світланою. Кадр було зроблено у Києві.


Слід зазначити, що у 2014 році Служба безпеки заборонила Корчевнікову і ще деяким російським пропагандистам в'їзд в Україну. У відомстві уточнювали, що термін дії відповідної постанови встановлювався залежно від прізвища журналіста, а саме від 3 до 5 років.

Коли саме у Корчевнікова закінчується термін, невідомо. Існує ймовірність, що це вже відбулося. Крім того, журналіст раніше потрапив до бази сайту "Миротворець".

"Офіційно заборонено в'їзд в Україну через журналістську діяльність, що спрямована на пропаганду війни проти України", – йдеться в описі на сайті.

В Україні підвищать пенсії за новими правилами: Стало відомо, кому і наскільки

понеділок, 11 грудень 2023, 10:00

В Україні відбудеться індексацій пенсій 2024 року і зміниться система нарахування пенсій - вона стане бальною. Підвищення пенсій очікуються в січні, березні та липні. Деталі про індексацію пенсій 2024 року розповіла міністерка соціальної політики Украї...

Україна втратила талановитого сина: На фронті загинув актор Андрій Павленко

понеділок, 11 грудень 2023, 9:43

Трагічну звістку у Facebook повідомила його дружина Дарія Орєхова. Дату прощання Андрієм вона напише пізніше, передають Патріоти України. Андрій Павленко знімався у таких стрічках як Жіночий лікар, Лист очікування, Дев’ять життів Нестора Махна, Пристра...