
Людмила Сипченко разом з мамою все життя прожили на бульварі Хмельницького, 8. Після окупації Маріуполя, її будинок разом із приватизованою трикімнатною квартирою знесли, а на цьому місці збудували новобудову під продаж, передають Патріоти України.
Жінка звернулася до окупаційної адміністрації з проханням надати їй компенсаційну квартиру, де можна було б жити. Але маріупольчанці заявили, що документи «загубилися». Вона звернулася до прокуратури, проте там їй заявили, що допомогти нічим не зможуть.
Нині родина тимчасово живе у квартирі знайомих, які залишилися на підконтрольній частині України. Але тепер окупанти можуть виселити родину через визнання квартири "безхозною". За її словами, у сусідніх багатоповерхівках вже опечатують квартири й визнають їх "безхазяйними", навіть якщо там живуть люди.
"Куди нам іти з речами? Як бути? Що буде взимку?" - у відчаї запитує Людмила Нагадаємо, що окупанти заявили про націоналізацію квартир маріупольців, які через блокаду та окупацію змушені були покинути рідне місто. Однак, до списків потрапляють квартири й де проживають люди, які не встигли відновити документи або «вступити» в спадок. Вцілілу нерухомість визнають "безхозною" через місцеві нелегитимні суди. Житло передається під управління місцевої окупаційної адміністрації. У жовтні повідомлялося, що вже було націоналізовано понад 1500 квартир.
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...