Куди подався з "Прямого" Євген Кисельов

Авторська програма журналіста буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики.

Євген Кисельов. Фото: соцмережі.

Відомий журналіст Євген Кисельов буде вести власну програму на Радіо НВ. Про це повідомив головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш, передають Патріоти України.

За його словами, авторська програма Кисельова буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики. Калниш нагадав, що раніше Кисельов вже вів програму на радіо і вона користувалася успіхом.

“Є багато цікавих співрозмовників, розговорити яких може людина з досвідом, ким, без сумніву є Кисельов. Не виключаю, що з часом ми можемо розширити співпрацю і запустити не тільки інтерв’ю”, – зазначив головний редактор Радіо НВ.

Радіостанція Радіо НВ була запущена в березні 2018 року. Відразу після запуску ведучим однієї з авторських програм був Євген Кисельов. Новий сезон на Радіо НВ стартує 2 вересня.

Джерело: Радіо НВ

Під удар потрапили і ЗМІ: Facebook викрив та знешкодив в Україні масштабну "фабрику тролів" (фото)

вівторок, 17 вересень 2019, 14:15

Facebook призупинив в Україні діяльність акаунтів і груп, які вели скоординовані кампанії з дезінформації. Серед заблокованих - сторінки інформаційних сайтів "Знай", Politeka і Hyser, передають Патріоти України. В цілому Facebook видалив 168 акаунтів, ...

Хіти тижня. "Рай двірника": Мережу розбурхало незвичайне фото з Києва

вівторок, 17 вересень 2019, 14:00

Фото було зроблено на вулиці Старокиївська, 10Г. Користувачів інтернету розбурхало незвичайне фото з Києва - на знімку зафіксовано переговори групи чоловіків, а вся вулиця практично засипана доларами. Відповідний знімок розміщено на сторінці dtp.kiev.u...