Куди подався з "Прямого" Євген Кисельов

Авторська програма журналіста буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики.

Євген Кисельов. Фото: соцмережі.

Відомий журналіст Євген Кисельов буде вести власну програму на Радіо НВ. Про це повідомив головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш, передають Патріоти України.

За його словами, авторська програма Кисельова буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики. Калниш нагадав, що раніше Кисельов вже вів програму на радіо і вона користувалася успіхом.

“Є багато цікавих співрозмовників, розговорити яких може людина з досвідом, ким, без сумніву є Кисельов. Не виключаю, що з часом ми можемо розширити співпрацю і запустити не тільки інтерв’ю”, – зазначив головний редактор Радіо НВ.

Радіостанція Радіо НВ була запущена в березні 2018 року. Відразу після запуску ведучим однієї з авторських програм був Євген Кисельов. Новий сезон на Радіо НВ стартує 2 вересня.

Джерело: Радіо НВ

Хіти тижня. Чоловік не проти? - "Моє довгоочікуване повернення в Москву... Не можу дочекатися", - дружина екс-нардепа Лещенка оголосила про виступ у столиці держави-агресора

субота, 14 грудень 2019, 22:30

Записний борець з корупцією, котрий професійно критикує опонентів за різні зради, реальні та надумані, добре уживається з колаборанткою, в своєму скандальному пентхаузі у центрі столиці. Дружина колишнього народного депутата Сергія Лещенка, Dj Анастасі...

Хіти тижня. "Міс світу-2019": Українська красуня різко висловилася про стосунки з учасницею від Росії

субота, 14 грудень 2019, 21:30

Маргарита вкотре попросила не приплітати до міжнародного конкурсу політику і наголосила, що в першу чергу судді звертають увагу на добрі наміри дівчат, а не на сукні чи національність. Коронована "Міс Україна 2019" розповіла, що між учасницями конкурсу...