Куди подався з "Прямого" Євген Кисельов

Авторська програма журналіста буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики.

Євген Кисельов. Фото: соцмережі.

Відомий журналіст Євген Кисельов буде вести власну програму на Радіо НВ. Про це повідомив головний редактор Радіо НВ Валерій Калниш, передають Патріоти України.

За його словами, авторська програма Кисельова буде виходити у новому сезоні у форматі інтерв’ю, при цьому гостями можуть бути не обов’язково політики. Калниш нагадав, що раніше Кисельов вже вів програму на радіо і вона користувалася успіхом.

“Є багато цікавих співрозмовників, розговорити яких може людина з досвідом, ким, без сумніву є Кисельов. Не виключаю, що з часом ми можемо розширити співпрацю і запустити не тільки інтерв’ю”, – зазначив головний редактор Радіо НВ.

Радіостанція Радіо НВ була запущена в березні 2018 року. Відразу після запуску ведучим однієї з авторських програм був Євген Кисельов. Новий сезон на Радіо НВ стартує 2 вересня.

Джерело: Радіо НВ

Хіти тижня. "Якщо він хоче бійки...": Ілон Маск відповів на погрозу Джонні Деппа відрізати йому геніталії

субота, 8 серпень 2020, 1:00

Актор повірив у чутки, що Ембер Херд зраджувала йому із Маском? Під час слухань у Високому суді Лондона зачитали листування Джонні Деппа з його другом. Актор, зокрема, обіцяв відрізати Ілону Маску геніталії. "Якщо Джонні хоче бійки в клітці, просто дай...

Хіти тижня. "Втеча з Шоушенка, запорізька версія": Мати ув'язненого вирила 13-метровий тунель для втечі сина-вбивці (фото)

субота, 8 серпень 2020, 0:35

Тепер у жінки є всі шанси зустрітися з сином по той бік паркану. У Запоріжжі жінка викопала тунель триметрової глибини довжиною близько 10 метрів для втечі з в'язниці сина, засудженого за вбивство. Відповідні фото опублікували в Instagram "Це Запоріжжя...