Кар'єра Катерини могла б і далі стрімко розвиватись, однак на початку великої війни заслужена артистка України, кавалерка Ордену княгині Ольги ІІІ ступеня і володорка численних артистичних премій прийняла рішення залишити Київ, рідний театр і вирушила біженкою закордон.
Наразі Катерина Кістень понад два роки проживає у Швеції. Зірка серіалів "Коли ми вдома" та "Слуга народу" оселилася у Стокгольмі, де велика кількість росіян.
Опинившись в новому для себе оточенні, Кістень зіткнулася з чималою кількістю російських емігрантів. Акторка каже, що поважає тих російських колег, які залишили свою країну та висловлюють чітку позицію стосовно війни. Водночас засуджує тих, хто залишився у країні окупанта.
"Вони страждають більше, ніж ми тут (у Швеції – ред.), тому що це їх стосується більше, ніж будь-кого. Вони всі несуть за це внутрішню відповідальність. Вони всі включилися в роботу гуманітарну. Я просто постійно бачу ці очі, і я не можу цій людині сказати: "Гей ти, руський". Я на такому рівні не можу, людському",
– розповідає Катерина.
Цим вона дещо обурила деяких своїх шанувальників, однак є і ті, які подякували Катерині за її відвертість.
Проте, переглянувши соціальні мережі акторки, можна зрозуміти, що її позиція стосовно війни є виразною. Навіть за межами країни жінка активно підтримує зв'язок з Україною, публікуючи відомості про збори та закликаючи до єдності й сміливості.
Катерина Кістень зробила багато для українських дітей, які опинилися в Стокгольмі в ролі біженців, надаючи їм підтримку та допомагаючи людям, які перебували у скрутній ситуації. Крім того, активно просувала правду такою, якою вона є, а не лише так, як показують по телебаченню за кордоном.
Навіть у нових умовах Катерина знайшла можливість продовжувати свою кар'єру. Зокрема, зараз Кістень часто грає ролі у виставах, а зовсім скоро на екрани вийде стрічка, у якій вона знялась "Лишайся онлайн".
З 1 березня проіндексують пенсії практично для всіх українців на заслуженому відпочинку. У проекті бюджету ПФУ передбачено індексацію на рівні 10%, при цьому за останніми підрахунками експертів вона може становити понад 11%. Про це йдеться у матеріалі ...
Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...