"Куди ви, б***ь, усі ходите? У труні зачіску ніхто не побачить!": Як мери італійських міст заганяють жителів додому під час карантину (відео)

Згідно з останніми даними, в Італії хворих вже більше 70 тис. осіб, з них близько 7,5 тис. загинули.

Італійці не хочуть припиняти прогулянки. Фото: соцмережі.

Італія — один з головних осередків коронавірусу у всьому світі. Самоізоляція там — не особистий вибір кожного, а вимога влади. Іноді мери заганяють тих, хто ігнорує карантин особисто, зазначають Патріоти України.

Згідно з останніми даними, в Італії хворих вже більше 70 тис. осіб, з них близько 7,5 тис. загинули. Влада там вже давно ввела жорсткий карантин — люди можуть виходити на вулицю, якщо їм потрібно вигуляти собаку, купити продукти або зайти в аптеку. За порушення карантину передбачено штраф від 400 до 3000 євро.

Незважаючи на це, далеко не всі італійці слухають владу — деякі досі гуляють і збираються великими групами. Через це мери міст і комун регулярно звертаються до громадян, закликаючи їх дотримуватися карантину. А іноді потрібен навіть особистий вплив. Підбірка з найбільш емоційними мерами дуже швидко розійшлася мережею.

Президент Кампанії Вінченцо Де Лука: «До мене дійшли новини, що деякі з вас хочуть влаштувати випускні вечірки. Так ось — ми відправимо до вас поліцію. З вогнеметами».

Катено де Лука, мер Мессіни: «Я піймаю вас завтра! Не через рік — завтра! Я тут мер, ви не будете гуляти у моєму місті».

Мер комуни Гуальдо-Тадіно Массіміліано Прескутті: «Я звертаюся до всіх вас — куди ви, б***ь, усі ходите? Ви і ваші собаки, у яких, мабуть, запалення простати« (італійці часто використовують собак для порушення карантину — прим. НВ)

Мер Барі Антоніо Декар (йде по пляжу і бачить людей): «Ви не можете грати тут в пінг-понг! Ідіть додому. Пограйте у відеоігри. Я мер цього міста, і я змушу вас дотримуватися правил. Мені не потрібні ваші виправдання — ви повинні бути вдома».

Мер Лючеро Антоніо Тутоло: «Чи користуєтеся мобільними перукарнями? Якого х** вам це потрібно? Ви розумієте, що труни у вас будуть закриті? Хто вас, б***ь, взагалі побачить у закритій труні з вашою гарною зачіскою?»

Мер Реджо-Калабрії Джузеппе Фалькомата: «Я бачив жителів, вони прогулювалися по вулиці компаніями, вони були з собаками, які помітно втомилися гуляти. Я підійшов і сказав їм: Слухайте, це не фільм. Ви не Уілл Сміт, а це не „Я — легенда“. Ідіть додому».

Хіти тижня. Будьте обережні! Названо найнебезпечніші продукти в українських супермаркетах

четвер, 2 квітень 2020, 1:00

В продуктах, які їдять українці, виявили головних ворогів для їх фігури і здоров'я. В Україні, за даними ВООЗ, кожен четвертий громадянин страждає ожирінням. І не тільки тому, що люди зазвичай мало уваги приділяють фізичній активності, а й перш за все ...

Щоб не нудьгували на карантині: Джоан Роулінг запустила новий цікавий проєкт для дітей

четвер, 2 квітень 2020, 0:30

Нове доповнення дозволить дітям всюди транслювати книгу англійською, іспанською, французькою, італійською, німецькою та японською мовами. Джоан Роулінг, автор книг про Гаррі Поттера, запустила новий Harry Potter At Home Hub на WizardingWorld.com, надаю...