
Міністерство охорони здоров'я не закупило жодного апарату ШВЛ починаючи з квітня. Про це повідомляє Юлія Клименко, депутат партії "Голос" на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.
"Про ефективність роботи МОЗ та міністра Степанова, про яку так люблять говорити монобільшовики: з квітня 2020 з короновірусного фонду ще не закуплено НІ одного апарату ШВЛ, все в процесі. Цікаво чи встигнуть закупити в 2021? Це риторичне питання ...", - пише вона.
До своєї публікації Юлія додає відповідь на свій запит з цього приводу. З нього стає ясно, що все дійсно так. Ще в квітні уряд виділив міністерству 100 мільйонів гривень на закупівлю необхідного обладнання для українських лікарень, де медики рятують життя людей під час пандемії COVID-19.
Виявилося, що в міністерстві досі "готують необхідні документи" для закупівель. Хоча про наміри забезпечити лікарні 200 апаратами ШВЛ заявляли більше трьох місяців тому.

Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...