
Подія сталася сьогодні вранці на вулиці Велика Васильківська, 104, біля поліклініки. В Департаменті транспортної інфраструктури КМДА кажуть, що причина побиття водія евакуатора банальна – чоловіку не сподобалося, що евакуатор зайняв частину проїзду.
"На вулиці Велика Васильківська відбувалася евакуація автомобіля. Інспектор з паркування виписував штраф та здійснював фотофіксацію транспортного засобу. В цей час під’їхав Mercedes. Водій іномарки почав словесну перепалку з водієм евакуатора, а потім просто вдарив його по обличчю і поїхав далі. Водій сказав, що евакуатор заважав йому рухатися по вулиці і через евакуатор немає як проїхати. В той момент проводилися евакуація автомобіля, що немає ніякого стосунку до водія Mercedes. Свої претензії чоловік висловив не інспектору, який проводив евакуацію, а саме водію евакуатора", - розповіли в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
Там додають, що водій евакуатора не подавав заяву про напад в поліцію, тому водій Mercedes, скоріш за все, не отримає покарання за свій вчинок. В момент конфлікту інспектор з паркування вводив данні про інший автомобіль і не мав змоги зафіксувати момент нападу водія Mercedes. Все відбулося за лічені секунди.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...