Кулеба відкрив молочний бізнес? У Києві прямо під будівлею МЗС пасуться кози (фотофакт)

У Києві біля будівлі Міністерства закордонних справ були помічені дві білих кози. Відповідне фото опублікував член Ради НБУ Василь Горбаль в Facebook. Незвичне поєднання, здавалось непоєднуваного, викликало бурхливу реакцію мережі, зазначають Патріоти України.

Тварини виглядають на тлі МЗС дивно органічно. Телеведуча Наталя Влащенко виказала глибоке розуміння цивілізаційних процесів: "Ось де справжній постмодернізм".

Коментатори повідомили, що кіз тут пасуть вже 10, а то й більше років, але тільки зараз вони потрапили на фото.

"Завжди повз МЗС ходив в школу і спостерігав кізок. Місцевий колорит з давніх часів. Але зараз вони якось політично виглядають. Обиралися чи що? , - запитав Дмитро Живіло.

Анна Борозенець запропонувала випускати кіз біля кожної державної установи. На її думку, це буде дуже красномовно.

"Цей кадр увійде в історію. Причому як символ нашого часу ", - зазначила Євгенія Ястребова.


"Нехай до нас їздять мирні люди": Продюсер Кондратюк вимагає у Зеленського заборонити виступи зірок РФ в Україні

середа, 22 вересень 2021, 13:30

Український шоумен Ігорь Кондратюк створив петицію, де вимагає у Зеленського негайно заборонити будь-які гастролі, виступи на фестивалях і корпоративи знаменитостей з Російської Федерації. Він проти того, щоб один артист виступав і для росіян-окупантів...

"Я шкодую": Дівчина, яка спалила прапор України в Кам'янському, записала відео із вибаченнями

середа, 22 вересень 2021, 12:45

У Кам'янському на Дніпропетровщині 21 вересня дівчина-підліток спалила прапорець України під регіт своїх друзів. Через день після цього в мережі оприлюднили відео, на якому вона вибачається за свій вчинок, повідомляють Патріоти України. Дівчина говорит...