У Києві біля будівлі Міністерства закордонних справ були помічені дві білих кози. Відповідне фото опублікував член Ради НБУ Василь Горбаль в Facebook. Незвичне поєднання, здавалось непоєднуваного, викликало бурхливу реакцію мережі, зазначають Патріоти України.
Тварини виглядають на тлі МЗС дивно органічно. Телеведуча Наталя Влащенко виказала глибоке розуміння цивілізаційних процесів: "Ось де справжній постмодернізм".
Коментатори повідомили, що кіз тут пасуть вже 10, а то й більше років, але тільки зараз вони потрапили на фото.
"Завжди повз МЗС ходив в школу і спостерігав кізок. Місцевий колорит з давніх часів. Але зараз вони якось політично виглядають. Обиралися чи що? , - запитав Дмитро Живіло.
Анна Борозенець запропонувала випускати кіз біля кожної державної установи. На її думку, це буде дуже красномовно.
"Цей кадр увійде в історію. Причому як символ нашого часу ", - зазначила Євгенія Ястребова.

Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...
Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...