У Києві біля будівлі Міністерства закордонних справ були помічені дві білих кози. Відповідне фото опублікував член Ради НБУ Василь Горбаль в Facebook. Незвичне поєднання, здавалось непоєднуваного, викликало бурхливу реакцію мережі, зазначають Патріоти України.
Тварини виглядають на тлі МЗС дивно органічно. Телеведуча Наталя Влащенко виказала глибоке розуміння цивілізаційних процесів: "Ось де справжній постмодернізм".
Коментатори повідомили, що кіз тут пасуть вже 10, а то й більше років, але тільки зараз вони потрапили на фото.
"Завжди повз МЗС ходив в школу і спостерігав кізок. Місцевий колорит з давніх часів. Але зараз вони якось політично виглядають. Обиралися чи що? , - запитав Дмитро Живіло.
Анна Борозенець запропонувала випускати кіз біля кожної державної установи. На її думку, це буде дуже красномовно.
"Цей кадр увійде в історію. Причому як символ нашого часу ", - зазначила Євгенія Ястребова.

Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...