У Києві біля будівлі Міністерства закордонних справ були помічені дві білих кози. Відповідне фото опублікував член Ради НБУ Василь Горбаль в Facebook. Незвичне поєднання, здавалось непоєднуваного, викликало бурхливу реакцію мережі, зазначають Патріоти України.
Тварини виглядають на тлі МЗС дивно органічно. Телеведуча Наталя Влащенко виказала глибоке розуміння цивілізаційних процесів: "Ось де справжній постмодернізм".
Коментатори повідомили, що кіз тут пасуть вже 10, а то й більше років, але тільки зараз вони потрапили на фото.
"Завжди повз МЗС ходив в школу і спостерігав кізок. Місцевий колорит з давніх часів. Але зараз вони якось політично виглядають. Обиралися чи що? , - запитав Дмитро Живіло.
Анна Борозенець запропонувала випускати кіз біля кожної державної установи. На її думку, це буде дуже красномовно.
"Цей кадр увійде в історію. Причому як символ нашого часу ", - зазначила Євгенія Ястребова.

з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...
В українських лісах мешкає одна з найотруйніших змій країни — гадюка Нікольського. Фахівці закликають бути особливо уважними під час прогулянок на природі, особливо в регіонах, де цей вид трапляється найчастіше, передають Патріоти України. За словами е...