"Кулі будуть не страшні": Російським "мобікам" видали "свічки для захисту" і порадили запалювати їх просто в бою (фото)

У Пермському краї (РФ) мобілізованим на злочинну війну проти України видають свічки, які нібито мають захистити солдатів. Мовляв, вони допоможуть "вигнати злих духів" і відвернути кулі, передають Патріоти України.

Такі свічки "мобікам" радять запалювати під час бою. На упаковці намальований хрест, а також написана чи то молитва, чи пропагандистське напуття (до речі, з помилками). Про це Telegram-каналу "Пермь 36,6" розповів один із військових і показав фото "щедрого подарунка".

Скільки саме таких "свічок для захисту" відправлять на фронт, інформації немає. За словами мобілізованого, їм також видали "другосортну" форму, тоді як контрактники отримали нове обмундирування.

"Запали свічку в бою, не знаючи страху – і кулі не страшні. Своїх ми не кидаємо, адже сила в правді", – написано на пакованні свічки.

Мобілізованому така ідея не сподобалася. "Це п**дець якийсь, я все більше дивуюся з таких приколів. Поголовно видали такі свічки в роті. Який баран їх запалюватиме в бою, цю свічку захисту? Як форму чи берці нові видати, так не дозволяють терміни, а як роздати по свічці, так без проблем", – заявив російський солдат.

Легіон "Свобода Росії" показав допит полоненого росіянина - той не зміг пояснити, за що воює

середа, 7 червень 2023, 15:48

Бійці легіону "Свобода Росії" продовжують операцію у Бєлгородській області. Вони знову взяли в полон російських солдатів, серед яких виявився рядовий, який півроку воював на Луганщині, передають Патріоти України. Під час допиту Андрєєв розповів, що пів...

Коли завершиться мобілізація в Україні і чи можуть звільнити через відсутність військового квитка - роз'яснення

середа, 7 червень 2023, 15:30

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація, під час якої чоловіків віком від 18 до 60 років можуть призвати до армії, передають Патріоти України. Напередодні президент України Володимир Зеленський ...