Кульки із хвилястим хутром: Коти незвичайної породи завоювали серця всієї мережі (фото)

Шерсть кошенят породи селкірк-рекс дуже м'яка на дотик.

Кошенята породи селкірк-рекс захопили серця всієї мережі через свій незвичайний вид. Їх відмінна риса - ангельські кучері. Ця унікальна порода була названа в честь гірського хребта Селкерк в Монтані, де в посліді в притулку для тварин в 1987 році і народилася перша з них кішка, повідомляють Патріоти України.

Знайомтеся з Тоні, Менні, Сосою та Ельвірою, чотирма чарівними пухнастими хутряними кульками зі Швейцарії. Сьогодні ці малюки вже встигли розтопити серця всіх в соціальних мережах, додавши до вже існуючого аккаунту в Instagram досить чимало фоловерів - на даний момент за кошенятами стежать 111 тисяч користувачів.

Шерсть кошенят породи селкірк-рекс дуже м'яка на дотик, звідси і назва "плюшевий ведмедик". Взагалі, це дуже дивні створіння, милуватися ними можна до нескінченності.

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Цікаво, що всі кошенята народжуються кучерявим, але через 4 місяці шерсть починає різко випростатися. У віці 8-10 місяців вона починає знову ставати хвилястою.

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto


Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...

Енергетично-екологічний ривок: Німецькі залізниці відмовляються від дизельних потягів на користь водневих

неділя, 29 листопад 2020, 6:10

Випробування водневого електропоїзда почнуться в 2024 році. Завдання проекту - відпрацювати механізм заміни дизельних локомотивів, що використовуються в Німеччині на неелектрифікованих залізничних ділянках і викидають в атмосферу значні обсяги вуглекис...