Кульки із хвилястим хутром: Коти незвичайної породи завоювали серця всієї мережі (фото)

Шерсть кошенят породи селкірк-рекс дуже м'яка на дотик.

Кошенята породи селкірк-рекс захопили серця всієї мережі через свій незвичайний вид. Їх відмінна риса - ангельські кучері. Ця унікальна порода була названа в честь гірського хребта Селкерк в Монтані, де в посліді в притулку для тварин в 1987 році і народилася перша з них кішка, повідомляють Патріоти України.

Знайомтеся з Тоні, Менні, Сосою та Ельвірою, чотирма чарівними пухнастими хутряними кульками зі Швейцарії. Сьогодні ці малюки вже встигли розтопити серця всіх в соціальних мережах, додавши до вже існуючого аккаунту в Instagram досить чимало фоловерів - на даний момент за кошенятами стежать 111 тисяч користувачів.

Шерсть кошенят породи селкірк-рекс дуже м'яка на дотик, звідси і назва "плюшевий ведмедик". Взагалі, це дуже дивні створіння, милуватися ними можна до нескінченності.

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Цікаво, що всі кошенята народжуються кучерявим, але через 4 місяці шерсть починає різко випростатися. У віці 8-10 місяців вона починає знову ставати хвилястою.

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto

Фото: instagram.com/gina_and_gepetto


З архіву ПУ. Несе Шмигаль воду: З'явилися яскраві фотожаби на заяву прем'єра про Крим

неділя, 7 березень 2021, 14:00

В інтернеті висміяли заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про подачу води в анексований Росією Крим. Фотожаби розмістили в соціальних мережах, передають Патріоти України 6 березня 2020 року. На картинках зобразили, як політик "подає" воду на о...

Два пересохли, ще кілька на підході: Окупанти обновили дані щодо наповненості кримських водосховищ

неділя, 7 березень 2021, 11:56

Підконтрольне Росії Міністерство ЖКГ Криму 5 березня опублікувало оновлені дані про наповнення місцевих водосховищ. Так, за даними відомства, спустошеними до стану «мертвий об'єм» залишаються Сімферопольське і Загірське водосховища. Близькі до цієї поз...