Культова радянська актриса Яковлева бореться зі смертельною хворобою і вже перестала виходити на зв'язок

Радянська актриса Олександра Яковлева перестала виходити на зв'язок. Чотири роки тому у неї виявили рак молочної залози в запущеній стадії і медики не давали жодних шансів, однак Яковлева перемогла цю страшну хворобу, інформують Патріоти України.

Лікування виявилося дуже важким для актриси, вона підірвала своє здоров'я. На якийсь час настала ремісія, і актриса почала з'являтися в різних ток-шоу і навіть завела свій власний блог в інтернеті, щоб спілкуватися з шанувальниками і розповідати їм останні новини. Однак з початку вересня Яковлева перестала виходити на зв'язок, і остання її публікація датується 28 серпня. У цей день артистка привітала своїх прихильників зі святом Успіння Пресвятої Богородиці і підкреслила, що постійно молиться про здоров'я.

«Каждый день прошу Бога дать мне сил и здоровья. Как прекрасна жизнь! Как с малых лет нужно жить, сохраняя то, что судьба дала каждому человеку при рождении», - писала артистка.

З тих пір на її сторінці більше не з'явилося жодного поста. Шанувальники всерйоз стурбовані тим, що здоров'я улюбленої актриси могло похитнутися. Нагадаємо, що Яковлєва була зіркою сімдесятих-вісімдесятих років, і свої найголовніші ролі зіграла у фільмах «Екіпаж» і «Чародії».

"Запорожець" як народний електрокар: В Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 16 жовтень 2021, 9:57

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...

Голова "Нафтогазe" пояснив, які споживачі переплачують за "блакитне паливо" у 2-3 рази і чому так сталось

субота, 16 жовтень 2021, 9:45

Голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко висловився про ціни на газ для населення, і пояснив, які категорії споживачів ризикують платити за "блакитне паливо" значно більше. Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера...