Купатися на прилеглому пляжі заборонено: Із затонулого поблизу Одеси танкера витекло паливо (фото)

Судно зазнало аварії біля одеського берега 22 листопада 2019 року. Танкер обіцяли прибрати до початку курортного сезону, але він все ще на місці.

Вдень у неділю, 21 червня 2020 року, із затонулого біля одеського узбережжя танкера "Делфі" стало виливатися паливо. Як свідчать світлини з місця події, чимала пляма розливу поширилася у бік пляжу з відпочивальниками, передають Патріоти України.

Що стало причиною цього, наразі невідомо. Після того, як про інцидент довідалися органи влади, на місце події швидко доставили сорбент і розлив палива було оперативно локалізовано, розповіли у Департаменті міського господарства Одеської міськради. Зараз ведеться робота з відпочиваючими - людям пояснюють, що купатися в морі не можна. Фахівці зробили заміри якості води.

Вирішив допомогти ЗСУ? У Росії житель Барнаула отруїв воду для мобілізованих

четвер, 21 вересень 2023, 15:04

У Барнаулі проти місцевого жителя порушили кримінальну справу про замах на держзраду і спробу теракту через те, що він нібито отруїв воду для мобілізованих, передають Патріоти України. Як стверджують у відомстві, житель Барнаула вийшов в соцмережах на ...

В "Укренерго" повідомили про наслідки першої за півроку атаки на енергосистему

четвер, 21 вересень 2023, 14:59

Наслідком першої за шість місяців ворожої атаки є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах України. Висновки про початок нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури поки робити зарано, передають Патріоти України.а...