Купатися небезпечно! На популярному одеському курорті зафільмували надзвичайно брудну воду (фото)

Попри коронавірус та карантин, українці заполонили пляжі та водойми. Це і не дивно, адже погода на всі 100% сприяє тому, щоб поплавати. Щоправда, не всі пляжі та водойми є безпечними. До прикладу, на одеському курорті Фонтанка зафільмували брудну воду. Кадри оприлюднили у телеграм-каналі "Думська", передають Патріоти України.

На них видно, що вода у морі значно забруднена. Телеграм-канал пише, що вода масляниста. Однак, можна припустити, що море цвіте.

Чому небезпечно купатися у такій воді

Зауважимо, що причиною цвітіння води є розмноження мікроскопічних організмів ціанобактерій Nodularia spumigena, які виділяють отруйні речовини. Тож, купатися у таких водах небезпечно.

На цвітіння води впливає два фактори:

  • рівень солоності води.
  • забруднення.

Ба більше, днями Одеський лабораторний центр МОЗ оприлюднив результати дослідження морської води біля узбережжя Одеси та Затоки. Згідно з результатами експертизи, вода не відповідає за санітарно-мікробіологічним вимогам. Попри це, одеські пляжі та клуби переповнені людьми.

Чи безпечно купатися під час пандемії

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко зауважив, що дослідження показали нищівний вплив морської солі й ультрафіолету на COVID-19. У прісній воді збудник має можливість виживати, але у річках з проточною водою інфікуватись досить складно.

Харків'янка, яка вбила дитину й себе: Поліція назвала причину трагедії (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:44

Перед тим, як зважитися на страшний крок, жінка залишила записку. Правоохоронці розслідують страшну трагедію, що сталася 13 липня у Харкові. У приватному будинку виявили мертвими жінку і її 10-річного сина. У матері були порізані вени, у хлопчика – озн...

Гралися з не меншим захопленням, ніж малюки: Стадо овець залізло на дитячий майданчик (відео)

середа, 15 липень 2020, 13:30

Як видно на кадрах, вівці спокійно гуляють майданчиком. Кілька тварин забралися на карусель і біжать, розкручуючи її. Незрозуміло, їм дійсно подобається кататися, або тварини не можуть зупинити карусель, щоб зійти з неї, так як продовжують бігти, але в...