"Купим. Дорого": Офіцер ЗСУ розповів про нову тактику росіян у соцмережах

У Кремлі вирішили, що створювати фейкові сторінки українців у "Фейсбуці" та "Інстаграмі" - не дуже переконливо, тому тепер купують справжні акаунти.

Українські користувачі соцмереж все частіше отримують пропозиції від громадян РФ продати свої акаунти за значні суми. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook офіцер ЗСУ, полковник Анатолій Штефан (Штірліц), передають Патріоти України.

«Куплю українську сторінку в Facebook або Instagram. Чим старше реєстрація, тим дорожче. Розглянемо всі варіанти (дорого)». Дуже поширені оголошення в деяких співтовариствах російських соцмереж. А потім ви дивуєтесь коментарям та розпалюванню ворожнечі між українцями», - написав він.

Інші користувачі в коментарях під публікацією підтвердили, що стикалися з такими пропозиціями жителів країни-агресора.

Усе не так, як ви вважали: Японці побудували справжню карту Землі (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:18

Карта, побудована за принципами проекції AuthaGraph, може бути названа дійсно інноваційною! Багато хто в курсі, що звична нам карта світу не надто вірно відображає реальне співвідношення площ країн, а тим більше морів і океанів. Використання проекції М...

Хіти тижня. Позував на тлі руїн ДАП: Стало відомо про смерть ватажка "ДНР" (фото)

субота, 23 листопад 2019, 0:10

У Росії при загадкових обставинах помер один з відомих ватажків "ДНР", учасник підрозділу "Спарта", шанувальник "російського світу" Юрій Філатов. Про його смерть повідомив у соціальній мережі Twitter блогер під ніком Necto Mancer, передають Патріоти У...