
У Тернополі патрульні виявили керманича маршрутки, який їздив з підробленим водійським посвідченням, інформують Патріоти України.
Як повідомили в Управлінні патрульної поліції в Тернопільській області, учора близько 13:00 на вул. Текстильній інспектори помітили маршрутний автобус, водій якого порушив правила дорожнього руху. Поліцейські зупинили транспортний засіб, а в ході спілкування з водієм встановили, що 47-річного громадянина позбавлено права керувати транспортним засобом ще у 2020 році.
«Чоловік пояснив, що придбав нове посвідчення водія в мережі Інтернет, щоб продовжити працювати водієм маршрутного таксі», - йдеться у повідомленні.
Патрульні оформили на водія постанову за ч. 4 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка позбавлена такого права) КУпАП та викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясування всіх обставин цієї події.
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...