Курортний сезон обіцяє бути просто чудовим: Росіянам заборонили в'їзд до Туреччини

Журналіст і блогер Мар'яна П'єцух пише у себе в Facebook, що спочатку Росія заборонила своїм громадянам з середини квітня чартери в Туреччину, мовляв, там дивіться аж 50 тисяч на добу хворих на Ковід, передають Патріоти України.

При цьому варто нагадати, що населення Туреччини 84 млн осіб, що вдвічі більше нашого (тоді в Україні було 17-19 тисяч нових хворих на добу). Мар'яна П'єцух зазначає, в кінці травня Росія не давала ніякої інформації громадянам, будуть тури чи ні, хоча там вже було 7 тисяч випадків хвороби на добу, а в Туреччині росіянам пропонували курорти з найменшою кількістю хворих. Але ні, заборонили до 18 червня.

Журналістка пише, що ось тепер в Росії пішла вгору статистика захворювань, і вже турки росіян не запрошують, а, навпаки, забороняють їм в'їзд. Вони готові пожертвувати навіть курортним сезоном, аби не наражати населення країни на небезпеку.
І це літо для українців в Туреччині обіцяє бути чудовим. Тому що практично на 100% можна сказати, що громадян Росії там не буде. Той, хто бував в Туреччині без росіян, може оцінити її сервіс. Він не постраждав. Українці тепер уже з великим задоволенням будуть купувати тури в Туреччину. У цьому можна не сумніватися.

Вакцин та лікування поки не існує: В Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

вівторок, 9 серпень 2022, 13:14

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і ...

Постраждають Болгарія, Румунія і Туреччина: Експерти дали прогнози щодо радіоактивного ураження в разі аварії на ЗАЕС

вівторок, 9 серпень 2022, 10:25

Російські окупанти замінували та кілька разів обстрілювали Запорізьку АЕС в Енергодарі, яка є найбільшою в Європі. Якщо на станції станеться аварія, радіоактивне забруднення загрожує зокрема Болгарії, Румунії та Туреччині. Під загрозою також південь Ук...