Курортний сезон обіцяє бути просто чудовим: Росіянам заборонили в'їзд до Туреччини

Журналіст і блогер Мар'яна П'єцух пише у себе в Facebook, що спочатку Росія заборонила своїм громадянам з середини квітня чартери в Туреччину, мовляв, там дивіться аж 50 тисяч на добу хворих на Ковід, передають Патріоти України.

При цьому варто нагадати, що населення Туреччини 84 млн осіб, що вдвічі більше нашого (тоді в Україні було 17-19 тисяч нових хворих на добу). Мар'яна П'єцух зазначає, в кінці травня Росія не давала ніякої інформації громадянам, будуть тури чи ні, хоча там вже було 7 тисяч випадків хвороби на добу, а в Туреччині росіянам пропонували курорти з найменшою кількістю хворих. Але ні, заборонили до 18 червня.

Журналістка пише, що ось тепер в Росії пішла вгору статистика захворювань, і вже турки росіян не запрошують, а, навпаки, забороняють їм в'їзд. Вони готові пожертвувати навіть курортним сезоном, аби не наражати населення країни на небезпеку.
І це літо для українців в Туреччині обіцяє бути чудовим. Тому що практично на 100% можна сказати, що громадян Росії там не буде. Той, хто бував в Туреччині без росіян, може оцінити її сервіс. Він не постраждав. Українці тепер уже з великим задоволенням будуть купувати тури в Туреччину. У цьому можна не сумніватися.

Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...

У Росії вночі раптово обвалилася житлова багатоповерхівка. Є загиблі

четвер, 9 лютий 2023, 7:25

У Росії раптово обвалилися два під'їзди п'ятиповерхового житлового будинку в Новосибірську. . Відомо про щонайменше двох загиблих, пишуть місцеві Telegram-канали із посиланням на заяву губернатора Новосибірської області Андрія Травникова. "Причиною об...