Курортний сезон обіцяє бути просто чудовим: Росіянам заборонили в'їзд до Туреччини

Журналіст і блогер Мар'яна П'єцух пише у себе в Facebook, що спочатку Росія заборонила своїм громадянам з середини квітня чартери в Туреччину, мовляв, там дивіться аж 50 тисяч на добу хворих на Ковід, передають Патріоти України.

При цьому варто нагадати, що населення Туреччини 84 млн осіб, що вдвічі більше нашого (тоді в Україні було 17-19 тисяч нових хворих на добу). Мар'яна П'єцух зазначає, в кінці травня Росія не давала ніякої інформації громадянам, будуть тури чи ні, хоча там вже було 7 тисяч випадків хвороби на добу, а в Туреччині росіянам пропонували курорти з найменшою кількістю хворих. Але ні, заборонили до 18 червня.

Журналістка пише, що ось тепер в Росії пішла вгору статистика захворювань, і вже турки росіян не запрошують, а, навпаки, забороняють їм в'їзд. Вони готові пожертвувати навіть курортним сезоном, аби не наражати населення країни на небезпеку.
І це літо для українців в Туреччині обіцяє бути чудовим. Тому що практично на 100% можна сказати, що громадян Росії там не буде. Той, хто бував в Туреччині без росіян, може оцінити її сервіс. Він не постраждав. Українці тепер уже з великим задоволенням будуть купувати тури в Туреччину. У цьому можна не сумніватися.

З архіву ПУ. "Якби у мене все забрали, я б відкрив на заощадження заклад у Києві. А так я про*рав все у Донецьку", - підприємець про реалії бізнесу в "ДНР" (відео)

субота, 24 липень 2021, 4:00

Українські підприємці, чий бізнес зберігся в "ДНР", опинилися навіть у гіршому становищі, ніж ті, хто втратив усе і виїхав з окупованих територій. Про це розповів донецький бізнесмен Сергій Ханович в інтерв'ю блогеру Денису Казанському, передають Патрі...

Хіти тижня. Десять левів вилізли на дерево поспати: Унікальне фото підірвало інтернет

субота, 24 липень 2021, 1:00

У Національному парку Серенгеті (Африка) десять левів вилізли на дерево, щоб поспати - і це дивовижне видовище, від якого перехоплює дух. Про це повідомляє The Sun, передають Патріоти України. Фотограф з Кенії, Пол Кіру, був такий схвильований, побачив...