
Поєдинок відбувся в Белграді 10 червня, а уряд рекомендував уболівальникам дотримуватися дистанції в 1 метр, але на практиці це правило не дотримувалося. У підсумку на трибунах були присутні понад 16 тисяч глядачів, які не дотримувалися дистанціювання. Видання зазначає, що на гру приїжджали десять фанатів з Чорногорії. Після їх повернення у сімох був підтверджений коронавірус. Це був перший спалах COVID-19 у країні за останній час - ще два тижні тому в Чорногорії повністю припинилося поширення вірусу і нові випадки не фіксувалися.
Директор клінічного центру в Подгориці Євто Єракович звинуватив фанатів, які поїхали до Сербії, в безвідповідальності. Він припустив, що найближчим часом з'являться нові випадки зараження в країні. Всього в Чорногорії підтверджено 337 випадків зараження коронавірусом і 9 смертей.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...