
Поєдинок відбувся в Белграді 10 червня, а уряд рекомендував уболівальникам дотримуватися дистанції в 1 метр, але на практиці це правило не дотримувалося. У підсумку на трибунах були присутні понад 16 тисяч глядачів, які не дотримувалися дистанціювання. Видання зазначає, що на гру приїжджали десять фанатів з Чорногорії. Після їх повернення у сімох був підтверджений коронавірус. Це був перший спалах COVID-19 у країні за останній час - ще два тижні тому в Чорногорії повністю припинилося поширення вірусу і нові випадки не фіксувалися.
Директор клінічного центру в Подгориці Євто Єракович звинуватив фанатів, які поїхали до Сербії, в безвідповідальності. Він припустив, що найближчим часом з'являться нові випадки зараження в країні. Всього в Чорногорії підтверджено 337 випадків зараження коронавірусом і 9 смертей.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...