
Поєдинок відбувся в Белграді 10 червня, а уряд рекомендував уболівальникам дотримуватися дистанції в 1 метр, але на практиці це правило не дотримувалося. У підсумку на трибунах були присутні понад 16 тисяч глядачів, які не дотримувалися дистанціювання. Видання зазначає, що на гру приїжджали десять фанатів з Чорногорії. Після їх повернення у сімох був підтверджений коронавірус. Це був перший спалах COVID-19 у країні за останній час - ще два тижні тому в Чорногорії повністю припинилося поширення вірусу і нові випадки не фіксувалися.
Директор клінічного центру в Подгориці Євто Єракович звинуватив фанатів, які поїхали до Сербії, в безвідповідальності. Він припустив, що найближчим часом з'являться нові випадки зараження в країні. Всього в Чорногорії підтверджено 337 випадків зараження коронавірусом і 9 смертей.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...