"Курва українська": У Польщі заробітчанина побив охоронець супермаркету

Українця змусили повернутися в магазин і перевірили чек, а також викликали поліцію.

У Кракові охоронець однієї з найбільших мереж супермаркетів Biedronka побив українця, якого запідозрив у крадіжці товарів, передають Патріоти України.

Як повідомляє TVP, надмірно завзятому охоронцеві вже заборонили працювати в мережі магазинів. Українець розповів, що після того, як розплатився за покупки на касі самообслуговування, він вийшов з супермаркету. Але дійшовши до зупинки громадського транспорту, отримав три сильні удари в спину: "Я обернувся і побачив товстого чоловіка років 25. Він схопив мене за руки і намагався щось зробити. Тільки через кілька секунд я зрозумів, що це охоронець".

Потерпілий українець також розповів, що після того, як охоронець дізнався про те, що він українець, він повалив на землю, обличчям до асфальту, сів зверху, став надягати наручники і здавив йому коліном горло. "Він рикнув "Заткнися, курва українська" і залив мені очі щедрою дозою перцевого балончика", - розповів потерпілий.

Після цього українця змусили повернутися в магазин і перевірили чек, а також викликали поліцію. Потерпілий також розповів, що після інциденту перед ним ніхто не вибачився. У свою чергу в прес-службі Biedronka висловили жаль у зв'язку з подією, принесли вибачення постраждалому українцю і повідомили про початок внутрішнього розслідування.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...