Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином.

Зеленский

Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в світі театр КВК) виклала в YouTube 20 червня - рівно через місяць після інавгурації новообраного президента. Автори тексту - Євген Гендін і Григорій Гельфер. Артисти й показали, як працювали над вірогідним хітом, зазначають Патріоти України.

Це стьоб найвищого ґатунку над усім нашим політикумом. І сміх крізь сльози. І діагноз. «Всім дісталося», - пишуть в коментарях. Схоже, дотепний текст скоро розберуть на цитати.

Варто нагадати, був створений Дніпропетровський театр «КВК ДДУ» створений в 1994 році на базі команди КВК Дніпропетровського державного університету, заснованої в 1987 році. Тепер вже немодолі хлопці давно знайомі з криворізькими колегами, з котрими разом знімались у КВК Маслякова у Москві. Так що пану президенту явно не личитиме ображатись на старих друзів і колег по цеху скалозубів.

Хіти тижня. "Гвоздь в крышку гроба марионеток Кремля", - Злий Одесит про справу Марківа

середа, 24 липень 2019, 3:00

"История с арестом и приговором замкомвзвода первого батальона оперативного назначения Нацгвардии имени Кульчицкого Виталия Маркива в Италии до глубины души возмутила не только многих украинцев, но и создала соответствующий ажиотаж в самой Европе", - п...

Хіти тижня. Розслабитись після успіху на Вімблдоні: Світоліна похвалилася стрункими ніжками на відпочинку в Одесі (фото)

середа, 24 липень 2019, 2:00

Краща ракетка України перша зі співвітчизників пробилась у фінал престижного змагання і заробила в ході турніру майже мільйон доларів. Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна продовжує насолоджуватися відпусткою, яку вона проводить у себе на бат...