Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином.

Зеленский

Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в світі театр КВК) виклала в YouTube 20 червня - рівно через місяць після інавгурації новообраного президента. Автори тексту - Євген Гендін і Григорій Гельфер. Артисти й показали, як працювали над вірогідним хітом, зазначають Патріоти України.

Це стьоб найвищого ґатунку над усім нашим політикумом. І сміх крізь сльози. І діагноз. «Всім дісталося», - пишуть в коментарях. Схоже, дотепний текст скоро розберуть на цитати.

Варто нагадати, був створений Дніпропетровський театр «КВК ДДУ» створений в 1994 році на базі команди КВК Дніпропетровського державного університету, заснованої в 1987 році. Тепер вже немодолі хлопці давно знайомі з криворізькими колегами, з котрими разом знімались у КВК Маслякова у Москві. Так що пану президенту явно не личитиме ображатись на старих друзів і колег по цеху скалозубів.

Мистецтво в полоні "скрепо-суспільства обліко моралє": У столиці Уралу на виставці живопису жіночі принади позаклеювали стікерами (фотофакти)

неділя, 8 грудень 2019, 22:50

Організатори виставки живопису і графіки «АРТ Єкатеринбург», що проходить в уральській столиці, аркушами паперу заклеїли інтимні частини жіночих тіл, зображені на деяких картинах, повідомляють Патріоти України з посиланням на URA.RU. Нащо їх тоді взага...

Трагедія в Одесі: у коледжі не було протипожежної сигналізації

неділя, 8 грудень 2019, 22:29

Нещасні жертви дізналися про загоряння занадто пізно. Глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін заявив, що в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу була відсутня протипожежна сигналізація. Про ц...