
У Бразилії 54-річна Ліндачі В'єгас Батіста де Карвальйо померла, коли з'їла отруєний шоколад, який їй надіслав невідомий відправник. Наразі поліцейські намагаються знайти вбивцю. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.
Жінка отримала квіти та солодощі від невідомого відправника на честь свого дня народження. Коли вона відкусила шматочок подарованого шоколаду, то відчула різке нездужання і знепритомніла. Медики, що прибули, лише могли констатувати смерть жінки.
Наразі поліція проводить розслідування. Очікується, що аналіз шоколаду буде завершено протягом 30 днів. Родичі загиблої кажуть, що напередодні трагедії вона отримувала погрози через соціальні мережі. "Все це було дуже жорстоко та навмисно", — вважають рідні загиблої.
Німецькі вчені вивчили людські звички, які потенційно можуть призвести до раку. У статті, опублікованій закордонними ЗМІ, медики назвали три звички, які провокують онкологію, передають Патріоти України. Давно відомо, що злоякісні пухлини можуть бути сп...
В Україні дедалі більше родових імен опиняються на межі зникнення. Деякі прізвища, які ще нещодавно зустрічалися в офіційних реєстрах, нині повністю зникли або залишилися лише у поодиноких носіїв, передають Патріоти України. Дослідники говорять про три...