Кидається під авто і лякає людей: У Києві вулицями розгулює лось (відео)

У Києві 4 серпня на вулицях помітили лося. Тварина знаходиться на вулиці Саперно-Слобідській. Відео з "червонокнижним" мешканцем з'явилося в Telegram-каналі Київ Оперативний. Судячи з відеоролика, тварина налякана і кидається від страху під колеса автомобілів, передають Патріоти України.

"Увага, нецензурна лайка! Водії! Тільки що на Саперно-Слобідській був помічений лось - бігає по дорозі. Будьте уважні", - сказано в повідомленні. Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.

Чоловік на відео висловив припущення, що тварина загубилася і дивується, звідки лось міг з'явитися в межах міста. Як ми вже неодноразово писали, останнім часом у столиці жителі міста стали все частіше спостерігати, як лісові тварини виходять на дороги й бродять там у пошуках їжі.

До речі, зоозахисники просять не лякати тварину при її виявленні. Вони повідомляють, що не раз виїжджали на пошуки лося, після того, як їм дзвонили люди, але зловити тварину не так просто. При цьому збори людей для лову лося займають мінімум дві години.

Бережіться, ці симптоми повинні насторожити! Вчені назвали перші ознаки раку

понеділок, 28 вересень 2020, 6:24

Вчені назвали три важливих ознаки того, що в організмі людини починає розвиватися злоякісна пухлина. При появі таких симптомів слід негайно звернутися до лікарів і пройти медичне обстеження, передають Патріоти України. Як пояснюють медики, існує ряд оз...

"Ефект вибуху бомби": Медики розповіли, як коронавірус впливає на серце

понеділок, 28 вересень 2020, 6:12

Британський науковий журналіст Ед Йонг у матеріалі для The Atlantic пише про те, як COVID-19 змінить наше розуміння хвороб загалом, передають Патріоти України. . "Минулого понеділка, коли я подзвонив кардіологу Емі Конторович ближче до полудня, вона п...