
У Києві 4 серпня на вулицях помітили лося. Тварина знаходиться на вулиці Саперно-Слобідській. Відео з "червонокнижним" мешканцем з'явилося в Telegram-каналі Київ Оперативний. Судячи з відеоролика, тварина налякана і кидається від страху під колеса автомобілів, передають Патріоти України.
"Увага, нецензурна лайка! Водії! Тільки що на Саперно-Слобідській був помічений лось - бігає по дорозі. Будьте уважні", - сказано в повідомленні. Обережно, на відео присутня ненормативна лексика.
Чоловік на відео висловив припущення, що тварина загубилася і дивується, звідки лось міг з'явитися в межах міста. Як ми вже неодноразово писали, останнім часом у столиці жителі міста стали все частіше спостерігати, як лісові тварини виходять на дороги й бродять там у пошуках їжі.
До речі, зоозахисники просять не лякати тварину при її виявленні. Вони повідомляють, що не раз виїжджали на пошуки лося, після того, як їм дзвонили люди, але зловити тварину не так просто. При цьому збори людей для лову лося займають мінімум дві години.
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...