
Росіяни під час окупації Київщини "відзначилися" шаленими звірствами, які світ визнає геноцидом проти українців. Ті, кому вдалося вижити, досі з жахом згадують діяння ворожих військових, передають Патріоти України.
Під час тимчасової окупації декількох міст Київщини росіяни намагалися скрізь залишити руйнації. Вони розгромили дороги та житлові будинки, а також знущалися з мирного населення просто задля задоволення своїх хворих потреб.
Як розповіли жителі Липівки Михайло та Олена, вони залишилися без даху над головою. Окупанти обстріляли їхній будинок, коли вони перебували всередині. Все, що ми наживали роками, все окупанти знищили в один момент. Та ще й кидали гранати нам у погріб, – розповіли вони.
Після знищення будинку Михайло відправив дружину на Західну Україну, а сам допомагав односельчанам усім, чим міг. Тепер сім'я знову воз'єдналася і готова відбудовувати зруйноване помешкання, а також ділиться з сусідами продовольством з погреба, яке вдалося врятувати. Розповідь мешканців Липівки: відео
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...