Киянам на замітку: Як буде працювати метро в столиці під час нового локдауну


У Києві з 20 березня посилили карантин. Обмеження вводяться з суботи на три тижні, до 9 квітня. Більшість установ і закладів культури будуть закриті, а ресторани будуть працювати тільки з доставкою і на винос. Про те, як буде працювати метро в Києві, розповіла в коментарі для "РБК-Україна" заступник начальника КП "Київський метрополітен" Наталка Макогон,передають Патріоти України.

Вона зазначила, що зміни у графіку роботи київського метрополітену не плануються і підземка працюватиме у звичайному режимі.

"Як і було зазначено в повідомленні КМДА, міський транспорт працює. Ми проводимо посилену дезінфекцію і закликаємо пасажирів дотримуватися масочного режиму, користуватися безконтактними способами оплати", - повідомила Макогон.

Також вона попередила, що можуть водитися стандартні обмеження на деяких станціях. "Нагадуємо, що для того, щоб уникнути скупчення в вестибюлях в пікові години, можуть бути обмеження на станціях, коли вхід працює на меншу кількість дверей", - додала заступник начальника КП "Київський метрополітен".

На гарячій лінії київської підземки зазначили, що на цей момент оперативної інформації про зміни у роботі немає. "Ми працюємо в штатному режимі й на цей момент оперативної інформації про зміни роботи метрополітену немає. Якщо з'явиться така інформація, то ми в оперативному режимі будемо повідомляти про зміни нашим пасажирам", - повідомили нам в київському метрополітені.

З України не випускають 17-річних юнаків: стало відомо, чи є в них право на виїзд за кордон під час мобілізації

неділя, 28 травень 2023, 10:28

В Україні під час воєнного стану призовний вік становить від 18 до 60 років. Проте немало батьків прагнуть відправити своїх 17-річних синів за кордон, щоб уберегти їх від мобілізації. Однак не всім 17-річним хлопцям дозволяють виїзд за кордон.Чому їх м...

Українці масово скаржаться на блокування рахунків: Як вчинити боржнику, щоб не залишитись без грошей

неділя, 28 травень 2023, 9:42

Українцям почали масово блокувати рахунки за борги. Багато громадян, які заборгували за кредитами, за комунальними платежами або не сплатили штрафу, після блокування рахунків опинились абсолютно без грошей. Люди скаржаться, що їм немає на що жити, пере...