
У Києві через запровадження "червоної зони" карантину можливе обмеження на кількість пасажирів у метро. Про це в етері телеканалу "Україна 24" розповів заступник голови КМДА, секретар Київради Володимир Бондаренко, передають Патріоти України.
"Стосовно міського пасажирського транспорту – він працюватиме з обмеженнями, а конкретно – в ньому може бути заповнено лише половина місць для пасажирів, визначених технічним паспортом. Ми говоримо про те, що транспорт їздитиме в половину свого навантаження", – сказав Бондаренко.
Він також додав, що обмеження в метро будуть залежно від кількості пасажирів. "У цьому випадку метрополітен трохи простіше контролювати на дотримання правил індивідуального захисту, носіння масок. Водночас можливі обмеження на вхід до станції метрополітену, аби уникнути масового скупчення людей у вестибюлях, на станції і в рухомому складі. Це обмеження буде працювати так: якщо кількість людей завелика у ранкові або вечірні години пік, частина дверей до вестибюля станції буде зачинятися. Так потік людей буде мінімізуватися",– зазначив Бондаренко. Нагадаємо, питання повного закриття метрополітену та міжобласного сполучення вирішується на рівні Кабміну.
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...