Киянам на замітку: Метро в столиці працюватиме з обмеженнями, що треба знати

У Києві через запровадження "червоної зони" карантину можливе обмеження на кількість пасажирів у метро. Про це в етері телеканалу "Україна 24" розповів заступник голови КМДА, секретар Київради Володимир Бондаренко, передають Патріоти України.

"Стосовно міського пасажирського транспорту – він працюватиме з обмеженнями, а конкретно – в ньому може бути заповнено лише половина місць для пасажирів, визначених технічним паспортом. Ми говоримо про те, що транспорт їздитиме в половину свого навантаження", – сказав Бондаренко.

Він також додав, що обмеження в метро будуть залежно від кількості пасажирів. "У цьому випадку метрополітен трохи простіше контролювати на дотримання правил індивідуального захисту, носіння масок. Водночас можливі обмеження на вхід до станції метрополітену, аби уникнути масового скупчення людей у вестибюлях, на станції і в рухомому складі. Це обмеження буде працювати так: якщо кількість людей завелика у ранкові або вечірні години пік, частина дверей до вестибюля станції буде зачинятися. Так потік людей буде мінімізуватися",– зазначив Бондаренко. Нагадаємо, питання повного закриття метрополітену та міжобласного сполучення вирішується на рівні Кабміну.

Бізнес навіть на біді: Українці почали продавати свої будинки на звільнених територіях "під компенсацію"

понеділок, 28 листопад 2022, 18:30

Українські військові з початку повномасштабного вторгнення РФ звільнили від російських окупантів майже 2 тисячі населених пунктів. У більшості з них запрацювали соцслужби, лікарні та навчальні заклади. Але через значні руйнування інфраструктури багато ...

Ключові траси на Крим- під вогневим контролем ЗСУ: Які передумови деокупації півострову

понеділок, 28 листопад 2022, 18:07

На мою думку, звільнення правобережжя Херсонщини – це можливість для проведення каскадного характеру деокупації Криму. Після звільнення правобережжя Херсонщини й самого обласного центру, українські військові впритул наблизилися до Криму, що дає змогу ...